Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire árthat az energiaital...

Mennyire árthat az energiaital terhesen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rá van írva, hogy terhesség alatt nem ajánlott, nem is iszok olyan gyakran, hetente egyszer vagy még ritkábban. De az az igazság, hogy egyrészt nagyon kívánom, másrészt szinte állandóan rosszul vagyok, sok mindent kipróbáltam és csak ez segített. Amin megiszok egyet, elszáll a rosszullét nálam. Szóval nagyon sokat árthatok vele vagy mértékkel nem olyan veszélyes?
2014. jún. 30. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon sokat ártassz!

Tele van koffeinnel, a pici szívét is meghajtja, nem hiába van ráírva hogy ne idd terhesen. El is vetélhetsz tőle.

2014. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Én is nagyon kívánom az energiaitalt a terhességem eleje óta, de sajnos nem mertem és nem is fogok inni. Szerintem jobb ha te is hanyagolod. Tudom milyen rossz :( De a pici érdekében muszáj! Én volt hogy buborékos szőlő üdítőt ittam hogy egy ici picit legalább érezzem az ízét!


24hkm

2014. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Persze, hogy árt. Hiszen rá is van írva, hogy terhesség alatt nem ajánlott! Akkor képzeld el mennyire árthat! Hiszen sok minden van, ami még nem ajánlott, vagy nagyon fontos a mennyiség betartása és semmi sincs ráírva. Akkor szerinted, amire direkt rá is írják, az amennyire árthat???
2014. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

NAGYON!!!

Nem csak terhesen, hanem egyébként is!

Egy sebésztől hallottuk, hogy ha csak néhányat ittál meg életedben, azt is megmondja, ha "beléd néz", annyi kárt okoz!

Semmiképp ne igyál egyet se!

2014. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs több koffein benne, mint egy sima kávéban, azt meg a védőnőm szerint ihatok naponta egyet. Kávét ritkábban iszok, nyilván ha kávézok, akkor nincs energiaital. De rendben, majd megpróbálom hanyagolni. Csak már tényleg annyi mindent kipróbáltam és csak ez használ a rosszullét ellen.
2014. jún. 30. 19:18
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Egészséges embernek is káros és a koffein a legkevésbé káros része, elhiheted. Terhesen végképp.
2014. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Mindent lehet mértékkel. Heti egy, vagy még ritkábban, mint ahogy írtad is, nem árt meg, vagy napi 1-2 korty (nyilván ilyenkor a többit ki kell önteni).
2014. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
ÉN ittam terhesen 1-1dl-t, ha nagyon kívántam. Egy főzött kávéban több a koffein, és amúgy is, az energiaitalokat a taurin miatt tiltották. Azt meg már kivonták belőlük... Ja, és két egészséges gyereket szültem. Attól mert hetente megiszol 1dl energiaitalt, szerintem bajotok nem lesz, de kérdezz rá az orvosnál. (Az alkohol is tiltólistás, mégis javasolta az osztályvezető főorvos, hogy igyak meg, naponta 1dlt. Nem tettem, mert nem szeretem...)
2014. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

szerintem az a heti 1 nem vészes, nyugodtan ihatod, de akkor már a normálisabbakat, ne olyat ami tele van minden sz-rral. Ha kávézni lehet, akkor ezt is lehet. Nagyon sokaknek mondjuk a kóla veszi el a rosszullétüket, és azt is engedni szokták, pedig ugyan úgy koffein. Amit jeveslok, kóstold meg a LIFT fehérszőlőjét, nagyon hasonló az íze :)


Jó babázást :)

2014. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én alapjáraton rosszul vagyok sajnos az energiaitaltól ( nagyon meghajtja a szívemet) most terhesen meg főlleg viszont én is imádom az izét!Én adrenalin kidet szoktam venni kevés helyen lehet kapni de ha valahol látok rögtön betankolok belőle! Abban max a cukor ami káros!35hkm
2014. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!