Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok és...

19 hetes kismama vagyok és iszonyatosan fáj a fogam. A doki ad ilyenkor szúrit vagy érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 06:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 20.heten huztak ki a bolcsessegfogamat mert iszonyatosan fajt. Ugy tudom csak az elso trimeszterben nem adnak szurit en 4-et is kaptam
2015. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Adnak az elsőben is. Szólni kell a terhességről, és olyant adnak, amit szabad.én 9 hetesen kaptam 4-et.
2015. márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy az első trimeszterben inkább a hányinger miatt nem ajánlott a fogorvos, mivel a szádban turkál és az irritálhat. Az érzéstelenítésről megkérdeztem a nőgyógyászt, azt mondta, nyugodtan mehet (Ultracain), nekem azóta hármat tömött és egyet húzott a fogorvos. Ne aggódj, nem lesz baja a babának.
2015. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a választ igazából nekem az a problémám hogy jön a bölcsesség fogam de olyan nagy hogy nem fér el a számba... ezért kellene eltávolítani kiszedni onnan plusz tömés is lenne :(
2015. márc. 24. 11:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha komoly a baj és panaszt okoz, akkor valószínű kiveszik, persze érzéstelenítésben. Majd a dokid megmondja. Rám is vár egy ilyen beavatkozás, de mivel nekem (még) nem fáj, a szülés utánra lehetett halasztani. Ha felszíni a tömés, akkor az nem gond, de ha az is komolyabb, akkor majd megmondja a doki, hogy mit lehet tenni, mert ilyenkor röntgent nem szoktak csinálni. Kitartás, remélem hamar túl leszel rajta.
2015. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm gondtalan babavárát mindenkinek
2015. márc. 24. 12:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Persze érzéstelenítenek.
2015. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én pont abban a cipőben járok mint te. Nem a szuri a baj. De röntgen nélkül a bölcsességfogat nem szokták kiszedni. De ha nagyon fáj akkor lehet egy röntgen is máshogy jön ki, sok még az a hátralévő idő így.. Az én esetem más egy kicsit, jelenleg úgy érzem ráér szülés után, nem fáj csak kétszer volt gyulladt és mivel nincs helye ki kellesz szedni.
2015. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
értem mindenesetre ma elmegyek a dokihoz meglátjuk, hogy mi lesz. Attól tartok, hogy be van gyulladva és nem akarom, hogy a babának baja legyen. No meg a bal oldali alsó fogsorom is fáj :(
2015. márc. 25. 09:29
 10/17 A kérdező kommentje:
tegnap voltam dokinál és azt mondta hogy nagy a bölcsesség fogam és nincs helye terjeszkedni 2 homeopátiás kenegetőt/gélt kiírt azt használjam (Aperisana, Medi Line Gingisol) eddig még nem javult :(
2015. márc. 26. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!