Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pelenkát csomagoltatok...

Milyen pelenkát csomagoltatok az újszülöttnek a kórházba?

Figyelt kérdés
3200-3500gr babára számítunk,mivel eddig az uh-n a méretei alapján megfelelt a terhességi kornak szinte napra pontosan! Szerintetek vegyek 1es és 2es méretből egy kis csomagot? De melyik márkát ajánljátok? Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 27. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
mi Pamperst vettünk, 1-es méretet.
2015. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
newborn-t vittünk. 2-esre hónapok múlva tértünk csak át.
2015. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pampers 1-est vettünk mi is, kb. 2 hónapos koráig azt használtuk a lányomnál. Ő 3330 grammal született.
2015. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én zöld Pampers-t vittem. Mert az olyan kis vékonyabb, puhább anyag. Liberót vettünk később, de még a pici, vékony újszülött lábakra jobban rá lehet tenni a zöld P-t szerintem. 1-eset vettem, az 2-5 kg-ig van.
2015. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég a legkisebb, newborn méret. Az enyém 4 kg-mal született, de neki is jó volt a kisebb 2-4 kg-os méret, az egy számmal nagyobb ekkor még óriásinak tűnt. Sok márka jó, jó a Libero, HappyBella, DM-es,Rossmann-os, csak ne másodosztályú zsákos pelenka legyen. Nekünk a Pampers nem vált be, abból kifolyt a cucc, én legtöbbször a Rossmann-osat veszem.

Boldog babavárást!

2015. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fehér Pampers-t vettünk 1 kis csomaggal / 33 db/, és vettünk 2-es méretűt is nagyobb csomaggal. A kórházba vittem mindkét méretből 10-10 db-ot. Úgy volt, hogy apa vesz még 1-est ha esetleg kell. Nem kellett, elfogyott a 33 db és áttértünk a 2-esre. 3660 dkg-mal született a fiam.
2015. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pampers premium care 1-es méret. Én "kicsi " babára számítottam jo hogy csak 1 kis csomagot vettük 3720 gr lett a lanyom. A kórházban mar 2-es méretű liberot kapott :)
2015. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenki válaszát és megosztott tapasztalatát!

El voltam boltba,és végül a Pampers new baby-dry 1 es méretből vettem egy csomaggal! Meglátjuk,hogy beválik-e :)

2015. márc. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!