Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben vagyok....

Az első trimeszterben vagyok. Az alaphőm 37 fok, de vannak napok mikor csak 36,7. Ez normális? Másnál volt ilyen?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális. A hőd folyamatosan változik mivel hol pihensz hol mászkálsz stb... nem lesz mindog ugyanannyi.


Ha reggel méred is függhet a szoba hőmérséklettől, mennyire alszol nyugodtan stb..

2015. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen volt egyszer olyan,hogy 35,2 volt reggel amikor felkeltem. Nem is értem ezt a méregetést,csak stresszeli magát mindenki,hogy úristen most nem ennyi,de akkor miért nem ennyi stb,stb...felesleges. Nekem is csak azért lett megmérve,mert görcsök miatt befektettek megfigyelésre és ott kötelezően mérik mindig.
2015. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindig reggel mérem, ugyanabban az időben, stb. Tudom, hogy nem jó stresszelni ilyeneken. De azt olvastam, hogy a leesett reggeli alaphő jelezheti azt, hogy leesett a progeszteron szint, ami egy terhesség esetén nem jelent jót...

De azt hiszem jobb lesz inkább eltenni a hőmérőt! :)

2015. márc. 31. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Hát figyelj,ahogy érzed. Nem mondhatom meg mit csinálj,de nem semmiért jár a kismama gondozásra,tanácsadásra,meg ezernyi vizsgálatra. Ezért van vér és vizelet vizsgálat. Vizeletet minden hónapban néznek,nem véletlenül. Már néha azt sem értem,hogy aki teherbe akar esni minek hőmérőzik. Csak stresszel miatta és persze,hogy ez tudat alatt gátolja az embert. Én sem hőmérőztem és mégis jól vagyok,hamar sikerült annak ellenére a baba,hogy azt mondták nem biztos,hogy lehet. Nem görcsöltünk rá,most sem lihegjük túl,persze volt már,hogy bementem a kórházba,mert megijedtem,hogy mi van. Ne idegesítsd magad és minden oké lesz. Mint előttem is írták,bármitől le meg fel mehet a hőd,ez nem azt jelenti,hogy már egyből a béka feneke alatt van a progeszteron szinted. Bocsánat,ha kicsit leszúrós hangvételűre sikerült,nem annak szántam. :)
2015. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!