Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 2. várandósságod gyorsabban...

A 2. várandósságod gyorsabban eltelt, mint az első?

Figyelt kérdés
Miben volt más a 2.? Az első trimeszterben vagyunk még, de izgatottan gondolom át a jövőt :)
2015. ápr. 3. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem ugyanúgy 9 hónap volt
2015. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj, köszi, már vártam, hogy ma is találkozom-e megkeseredett emberekkel! Isten hozott! Jó stresszlevezetést és kötekedést!
2015. ápr. 3. 14:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, sőt nekem eddig valami hihetetlen lassan vánszorog az idő... szintén 1. trim.
2015. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az masodik sokkal lassabban telik, mivel az elso trimeszterben hematoma miatt kellett vegig fekudnom, aztan a 17. hettol nyilo mehszaj miatt.


21 hkm

2015. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hú... Nekem is lassabban telt.

Az első terhességemnél komolyan mondom, semmit nem éreztem, csak a hasam nőtt.

Na, a másodiknál volt minden: aranyér, visszér, szeméremcsont fájdalom, a lábam vizesedett, majdnem cukros lettem, a hasam 10 m séta után le akart szakadni, a méhszáj nyílni kezdett (de szerencsére csak a 36. héttől).

Alig vártam,h túl legyek a terhességen. :/

De a szülés kárpótolt, az első 14 óra tömény szenvedés helyett most 5 óra alatt megvolt a baba és csak fél óra volt durva :)

2015. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sandrachnologic ***** válasza:
Igen, sokkal gyorsabban es sokkal farasztobban. Meg 4 het van hatra a kiirt datumig, mar minden kesz van, megvan, csak marhára kimerult vagyok. A Kisfiam itthon van velem, 3,5 eves, igy pihenésre nkncs sok esély. 😊 mar nagyon varjuk a baba érkezését mindannyian.
2015. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, sokkal, sokkal, sokkal lassabban telik. Sokkal nehezebb volt az eleje, sokat izgultunk, nagyon sok munkám van, amit még egy jó darabig nem tudok átadni másnak, mert nem tudja más elvégezni... Egyébként ugyanúgy szeretem a várandósságot, mint első alkalommal, mocorog már a pici, ez az érzés nekem másodjára is elképesztő, tündérien nézett ki a 3d-n, és tényleg egy csoda... A nagylányom is egy kis tündér, tényleg fantasztikus gyerek, a férjem is, szóval mindenki, de mégis... Azt hiszem sokkal fáradtabb vagyok.
2015. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan harmadik terhességem van már most, de iszonyatosan lassan telik úgy érzem. Minden előjött ami lehet. Két gyerek mellett meg iszonyatosan fárasztóak a napok. A második terhességem volt a legjobb, semmi gondom nem volt, csak az elején fáradt voltam, élveztem és az valahogy nem viselt meg, de az első és a harmadik iszonyatosan. Szerintem ez attól is függ milyen maga a terhesség. A másodiknál annak ellenére, hogy ott volt már egy gyerek simán emeltem babakocsival együtt a buszra a lányomat, és senki nem segített még 39 hetesen sem. De nem volt gondom. Most meg sem fordul a fejemben, hogy valamit is megemeljek, mert még abból is csak baj lehet, már így állok mindenhez. Nekem tényleg a terhesség milyenségétől függ, hogy mennyire gyorsan, vagy lassan telik az idő.
2015. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13 hetes! Nekem sokkal gyorsabban telik! Napok telnek el úgy, hogy alig tudok gondolni rá! :) Elég sűrű is most az életünk, meg hát ugye ott a nagy is!
2015. ápr. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a masodik sokkal gyorsabban telik. Szo szerint repulnek a napok-hetek! Par het van nekek is , mar nagyon varom! Jovoheten pakolok ossze korhazba es mosok,vasalok kisruhakat. Mintha fele annyi ideig hordtam volna ki, kisfiam masfel eves minden idomet lekoti :-)
2015. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!