Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

9 hetes kismama vagyok jövő hétre kaptam időpontot kismama gondozásra. Ott milyen vizsgálatokra számíthatok?

Előre is köszönöm :)



#9 hetes #első kismama gondozás
2015. ápr. 2. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A védőnőhöz mész? ott semmi igazából kitöltitek a kis könyvet, megmér, lehet néz vizeletet.

Nekem ennyi volt.

Nődokinál, ultrahang, mellvizsgálat.

2015. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor először mentem,a védőnő megírta a kiskönyvet,megmért a súlyom,magasságom,haskörfogatomat,vérnyomásomat,családban előforduló esetleges tartós betegségekről kérdezett,stb. Mondjuk ez a tanácsadás. A gondozás a kórházban történik,ahol ugyanúgy ott a védőnő,meg jó esetben a nőgyógyász. Ott ugyanúgy súlyt mérnek,vérnyomást,néha haskörfogatot. Ha ott a doki akkor megvizsgál ha van panaszod vagy ilyesmi. Nekem mellvizsgálat nem volt,de ez orvosonként és kórházanként gondolom változó. A gondozáson szokták kiadni a beutalókat is,vérvételre,vizeletvizsgálatra. Igazából ennyi,legalábbis amit nekem szoktak csinálni.
2015. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!