Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hkm vagyok. Kb 1,5 hete...

21 hkm vagyok. Kb 1,5 hete megeszek naponta vagy 3 almát. Nem hámozom, csak alaposan megmosom. Igaz hogy nem szabad túlzásba vinni? Nem emlékszem az indoklásra.

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami jólesik, azt csináld. Ha az almát kívánod, hát edd azt. Három almából nem lesz gond, de azért egyél mellette mást is:)
2010. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy nem árt az alma. Én ezt olvastam:

[link]


Az alma jót tesz amúgy is a vizesedés ellen és ha székrekedésed van, arra is. Szerintem lehet almát enni. Bár én csak laikus vagyok :)


23 hetes

2010. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem a terhesség alatt napi 3-4 kg (!!!) almát evett meg! Az orvos csak dícsérte érte!
2010. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 1kg almát eszek meg naponta.Az alma egészséges,nyugodtan eheted!

38 hetes

2010. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy megnyugtattatok. Akkor ezek szerint ez is egy hülye babona. BOLDOG BABAVÁRÁST!!!!!! :-D)
2010. febr. 18. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

egyél nyugodtan amennyi jól esik!

én az első időben narancsot ettem kiló számra, naponta elfogytt 1-1,5kg, erre a napokban mit olvastam? hát azt hgy főleg az első időkbe nem szabad enni... hát nem tom, nekem se és a babának se lett semmi baja... szépen fejlődik, átlagos méretekkel...

sztem amúgy is azt kívánd meg amire épp szüksége van a szervezetednek!

28 hetes km

2010. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!