Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Pegestrone kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy érdemes-e terhesség esetén dokit választani, vagy inkább az sztk-s rendelés? Nekem a védőnő azt tanácsolta, hogy ne válasszak mert felesleges pénzkidobás. Ráadásul újpesten lakom és itt nincs is szülészet.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 15:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Azt elfelejtettem még odaírni,hogy a terhesgondozáson teljesen normális korrekt volt. Azt én egyáltalán nem tartottam pénzkidobásnak. Mindig első voltam,azonnal behívott,szinte egy percet sem kellett várni,nem futószalagos volt a téma,minden alaposan megvizsgált + minden alkalommal UH-ot is csinált. Csak a szülésre nem érdemelte meg a hálapénzt.. Abban az esetben ha terhesgondozásra mész ajánlom a magándokit,de nem lehet olyat csinálni hogy nem nála szülsz? Hanem az épp ügyeletes dokinál? Nekem erre nem volt lehetőségem mert nem a lakóhelyemen szültem.

2015. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én fogadtam orvost.

A lakóhelyemen az sztk-s orvosokban nem egyszer csalódtam, vérnyomás problémával(175/110) a 18. héten el küldtek, hogy nem tudnak velem mit csinálni.

Nekem az elejétől fogva van orvosom, pontosan ezért mert tudtam, hogy itt milyenek...

Nekem nagy biztonságot nyújt az, hogy bármikor az éjszaka közepén is zavarhatom ha van valami problémám. Illetve nagyon, alapos, türelmes orvos.

Nekem nem lenne mindegy,hogy éppen ha császár a vége ki fog műteni.

Nekem meg éri ezt a pénzt kiadni. Nyugodt vagyok, nem stresszelve megyek az orvoshoz. Nem kell azon aggódnom, hogy valamit nem vesz észre a babával, hogy a súlyom a fő probléma stb stb.

Ha valaki meg van elégedve az sztk-s rendeléssel akkor szuper.

De utána már nagyon sok rossz tapasztalatot hallottam :(

Mindenkinek szíve joga és a pénz tárcája dönti el ezt a kérdést.

2015. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!