Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten élőket kérném...

Budapesten élőket kérném szülészet ügyben?

Figyelt kérdés

Szülés előtt nem sokkal ballagáson leszünk Budapesten mellett. Ha problémamentes lesz a terhesség, akkor elmegyünk, mert az utolsón is épp szülés miatt nem voltunk :) De mi történik, ah ott indul be, ugye soha nem lehet tudni az utolsó hónapban.

Melyik a legmegbízhatóbb kórház ahova mehetnénk, mert ezt fel fogom jegyezni. Ahova tényleg nyugodt szívvel mehetek, ha véletlenül még komplikáció is lépne fel, megtudják oldani.


2015. jan. 13. 10:14
 1/10 anonim válasza:
0%
én élek, de nem budapesti vagyok
2015. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
I.szamu noi klinika Baross utca...en ott szultem es tokeletes. Persze vannak maganklinikak is. Abbol a Robert Karoly Maganklinika a legjobb. Ott 300 ezer a szules
2015. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdés bp mellett hol lesztek? Ha a budai oldal mellett akkor tudom ajánlani a tétényi úti kórházat én ott szültem mindkét gyermekemet.
2015. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Baba szempontjából kiemelkedően jó a SOTE II. és a Honvéd.(remek a PIC és az esetlegesen fellépő komplikációkat -ami a babát illeti- nagyon gyorsan, szakszerűen tudják orvosolni.)
2015. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fóton leszünk.
2015. jan. 13. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor Uzsoki kórház. Ott szültem, fogadott doki nélkül, csak ajánlhatom.
2015. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Honvéd, Uzsoki, Tétényi úti (Szent Imre)


Ha koraszülés lenne, akkor a Honvéd a legjobb Budapesten, normál idejű szülésre viszont a Szent Imrét javaslom, én is ott szültem tavaly. Jól felkészültek.

2015. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is az Uzsokit ajánlom.

Az egy dolog, h szép, felújított, de mindenki nagyon aranyos, normális.

Kétszer szültem ott, ügyeletesnél, semmi panaszom nincs senkire.

2015. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az Uzsoki kórházat ajánlom.
2015. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szóval ha koraszülés, akkor a legjobb a honvéd kórház, ha időben szülés, akkor Uzsoki!?

Nem tudom, hogy május elején vagy végén lesz a ballagás, és épp május közepe lesz a koraszülés határvonala kb.

2015. jan. 13. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!