Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elmaradt menzesz előtt...

Az elmaradt menzesz előtt vannak a terhességnek jelei? Ha igen, mik azok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat. :)
2015. ápr. 5. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Van aki érez beagyazodasi tüneteket de ezek menzesz szerű görcsök, ugyanúgy jelezheti a menzesz közelségét. Van hogy jelentkeznek a szokasos pms tünetek, van amikor pont az a furcsa, hogy nem. Egyénenként változó. Általában nem lehet tüneteket tapasztalni menzesz előtt de ha mégis akkor mellek érzékenysége, sűrű pisilesi inger, szagerzekenyseg. Szerintem minden más később szokott kezdődni de ahogy irtam, általában ezek is és a legtobb nőnek a menzesz kimaradasa az első tünete.
2015. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sűrűn vannak tünetek, nekem sem volt.

Mivel a terhességi tünetek onnantól fogva lesznek, hogy HCG kezd el termelődni a szervezetben. És ha ugye megtörténik az ovuláció, akkor történhet meg nagy valószínűséggel a teherbeesés, ezután meg még kb. 10 nap, mire megtörténik a beágyazódás és akkor kezd el termelődni a HCG nevű hormon, ami után ugye tünetek lehetnek, vagyis akkor már szinte ott tartunk, hogy már késik a vérzés.

De nyilván magának a beágyazódásnak lehet tünete, pl. pecsételő vérzés formában, de ez szerintem ritka, akinél jelentkezik. Vagy nekem utólag ha belegondolok, mindig menzesz előtt 1-másfél héttel fájtak a melleim, majd ez pár nap múlva elmúlt és megjött a vérzésem, amikor pedig terhes voltam, akkor viszont amikor meg kellett volna jönnie, de nem jött meg, akkor jelentkezett a mellfájdalom, ami jóval intenzívebb volt, mint a menzesz előtti, érzékenyek is lettek, tehát ha utólag végig gondolom, akkor ebből gyanakodhattam volna, de őszintén, nem figyeltem akkor erre fel. Nálam egyértelműen az első tünet az volt, hogy nem jött meg a vérzésem.

2015. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát én hánytam előtte és jött is a főnök,hogy elrontottad a gyomrod vagy valami más?!Mondtam neki,hogy remélem valami más :) Lassan a 8.hétnél járunk :)
2015. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem már nagyon korán voltak tüneteim: kb az együttlétünk után 2-3 héttel:fellfeszülés/fájdalom, alhasi tompa fájdalom, hányinger ... a tesztet is akkor csináltam ( 13 hkm vagyok )
2015. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!