Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor ment 4d ultrahangra...

Ki mikor ment 4d ultrahangra először? Megtudták mondani a baba nemét? Esetleg látszott olyan dolog (pl betegség) amit a sima 2d-sen nem vettek észre?

Figyelt kérdés
Esetleg Szolnokon vagy Békéscsabán mennyibe kerül és ott ki a legjobb?
2010. febr. 19. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12ezerért voltunk először Pesten. 14 hetesen és már ott megmondták,hogy kisfiunk lesz :) Nemrég Kiskunfélegyházán voltunk,6500ért. 28 hetesen,itt is fiú :)))) ,tehát nem tévedett az első,vagy ez is téved.
2010. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Meg tudnád mondani kinél voltál és hol mert tőlünk még az is elérhető, és persze hogy meg voltatok e elégedve és mi tartozott az árba.
2010. febr. 20. 12:39
 13/14 anonim ***** válasza:

Gondolom a kiskunfélegyházi érdekel.

Dr.Kurai István:70-314-3-014

Kaptunk egy dvd-t,ami nekünk 2*20perc,mert közben ki kellett menni sétálni,mert a fiatalúr nem mutatta meg magát :) ,(ehhez vihetsz saját lemezt is,de ő is ad),meg ad pár képet is(ezek fekete-fehérek,de jó a minőségük). Nagyon kedves,ALAPOS,türelmes ember. Olyan dolgokat is nézett a babánál,amit eddig mások nem. Csak ajánlani tudom! És ha egy jótanácsot elfogadsz,ne nagyon halogasd,mert olyasmit hallottam ,hogy emelni fogják az árakat.

Itt nyilván saját tapasztalatokat írtam,de ha felhívod,azért mindenre kérdezz rá,nehogy félreértés legyen,én is úgy csináltam!

Aztán majd írj milyen volt! :)

2010. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az infót.
2010. febr. 24. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!