Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben mit takarha...

Első trimeszterben mit takarhat az h ne emeljük meg magunkat hány kg lehet a határ (munkahely miatt)?

Figyelt kérdés
Bölcsődében dolgozom 4-5hetes lehetek, a munkatársaknak még nem mondanám el a dolgot de muszáj a 12-15 kg-os gyrekeket napjában 1× 2× feltenni a elekázóra... az minden esetben okozhat vetélést... nem tudom mit tegyek.Táppénzre meg nem mehtek mert 1,5ete mentem visza dolgozni hoszas táppénzről...

2015. ápr. 10. 10:20
 1/7 kloetta ***** válasza:
8-9 hetes vagyok, van itthon egy 11 kg-os egyévesem. A védőnő mondta hogy próbáljam leszoktatni a felvételről, jár már szerencsére. A hasizom meghúzódása leht veszélyes. Muszály neked csinálni? Nem lehet a földön pelenkázni őket?
2015. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amihez hozzá vagy szokva az nem nehéz elvileg. Egy embrió ha jól beágyazódott, akkor ennyitől nem fog elmenni nyugi. :)
2015. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Állva pelenkázzuk a nagyokat dee ha kaka van a dologban muszáj őket a pelenkázóra feltenni!
2015. ápr. 10. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha emelsz,guggolj le,és egyenes háttal emelj,hogy a lábad legyen megterhelve. Ne hajolásból,mert akkor a pocid feszül.
2015. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szintén "zenész", én sem tudom elkerülni, hogy néha ne emeljem meg a 12 kilós két éves lányomat (a 8. hétben vagyok). Annak az előttem szólónak, aki azt mondja, hogy a jól beágyazódott embriónak ettől nem lesz baja, igaza van. Azért ötven kilós cementes zsákot már nem emelnék meg.
2015. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó én sem az 50 kilós zsákokra gondoltam, de még a 25 kilós mesterkeverékes zsákot sem emelgetném. :D

Szerintem 15 kg-ig nem vészes az főleg ha nem kell éjjel nappal csinálni. De hát hány kistesó születik gond nélkül, pedig az otthoni pl másfél éveseket is kell bőven emelni. :)

2015. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hi hi(cementeszsák)ez jó:) Köszi a válaszokat:)Majd próbálok odafigyelni:)És vigyázni a kis titkomra:)12.hétig legalább
2015. ápr. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!