Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy elvetéltem?

Lehetséges, hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem halvány pozitívat! Már egy hete késik! De múlt pénteken azt hittem megjött, volt egy nagyon kevés rózsaszínes folyásom! De aztán egész nap semmi. Meg is lepődtem, aztán minden nap alig észrevehető, csak a wc papíron látszó piros vér volt! De csak akkor látszott, ha a hüvelyemhez tettem a papírt ellenőrizni van e valami. Mivel nem voltunk itthon csak kedden tudtam dokihoz menni soron kívül! Csinált hasi uht, de nem látott semmit! Elküldött laborba aminek holnap lesz meg az eredménye! Aztán csütörtökön megyek vissza! De tegnap elég rosszul voltam délelőtt, ájulás szintű fáradtságot éreztem, és fájtak a végtagjaim, de ez délutánra elmúlt, és ma sem tapasztalok semmit!!Mell feszülésem mára megszűnt! lehet elvetéltem! Aggódom!
2015. ápr. 14. 10:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Amíg bizonyítottan terhes sem voltál, el sem vetélhettél. Mikor volt az utolsó mensid?
2015. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ez nincs honnan megmondjuk. Lehetséges, de az is, lehet, hogy minden rendben. A vérvől kiderül. Esetleg csinálj egy tesztet addig, ha erősödött akkor szerintem nincs baj, ha haványodott vayg negatív, akkor elment a baba valószínűleg, vagy be sem ágyazódott .
2015. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Korán voltál orvosnál, nem csoda hogy nem látott semmit. Majd a vérvétel eredményéből okosabb leszel.
2015. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Múlt hét szerdán kellett volna megjönnie! Márc. 11-én jött meg utoljára! Azért reménykedem, mert ma teszteltem pozitívat, bár halványka volt! De igazán ebben a ciklusban nem is tudtam pontosan megállapítani a peteérésem időpontját. Mindig hígabb folyásom van akkor, de most semmit nem vettem észre! Így lehet később jött össze a baba, és azért nem látszott még az uhn?
2015. ápr. 14. 11:05
 5/27 anonim ***** válasza:
Ilyenkor pár nappal későbbi pé is sokat számít.
2015. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Várj, nem értem, mikor voltál dokinál? Ma vayg kúlt kedden? Ha szerdán kellett volna megjönnie, előtte egy nappal mentél orvoshoz? Vagy ma voltál?
2015. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
ma voltam, mert aggódtam a vérzés miatt
2015. ápr. 14. 11:22
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen korán sajnos orvoshoz menni, mert úgy sem lát semmit. Ha csak ma lett halvány pozitív a teszted, akkor még minimum egy hét mire akkora lesz a petezsák, hogy látszódjon. Próbálj megnyugodni, ha nagyon görcsölsz, akkor menj ügyeletre, mert esetleg méhen kívül is lehet.
2015. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Bocs, csak nem volt egész érthető, hogy keddet írtál nem mát, meg hogy 11ig te már teszteltél, véreztél, megjártad az orvost meg a vérvételt és haza is érté.
2015. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ettől is tartok, hogy ne legyen méhen kívüli!! A vérzés meg nem ma jelentkezett hanem már múlt pénteken. Igen gyorsan el akartam mindent reggel intézni, és szerencsére flottul ment minden.
2015. ápr. 14. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!