Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy elvetéltem?

Lehetséges, hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem halvány pozitívat! Már egy hete késik! De múlt pénteken azt hittem megjött, volt egy nagyon kevés rózsaszínes folyásom! De aztán egész nap semmi. Meg is lepődtem, aztán minden nap alig észrevehető, csak a wc papíron látszó piros vér volt! De csak akkor látszott, ha a hüvelyemhez tettem a papírt ellenőrizni van e valami. Mivel nem voltunk itthon csak kedden tudtam dokihoz menni soron kívül! Csinált hasi uht, de nem látott semmit! Elküldött laborba aminek holnap lesz meg az eredménye! Aztán csütörtökön megyek vissza! De tegnap elég rosszul voltam délelőtt, ájulás szintű fáradtságot éreztem, és fájtak a végtagjaim, de ez délutánra elmúlt, és ma sem tapasztalok semmit!!Mell feszülésem mára megszűnt! lehet elvetéltem! Aggódom!
2015. ápr. 14. 10:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Vetélés nem csak rózsaszínes vagy barna hanem erős görcsös darabos vérzés. Azt tudnád. ez inkább nekem beágyazódásnak tűnik.

Nálam egyébként úgy volt, hogy amikor meg kellett volna jönnie utána egy nappal mi is együtt voltunk, és szex közben konkrétan vér jött. Nah mondom akkor meghoztuk :). Még gyógyszert is vettem be éjszakára sőt hasmelegítőt is tettem a hasamra. Gondoltam reggelre elönt a vér. Hát nagy meglepetésemre semmi. A hasam viszont iszonyatosan görcsölt rendesen menstruációs görcsök voltak. Eltelt 6 nap és még semmi. De nem volt semmi tünetem így biztos voltam benne hogy megjön. Azért vettünk egy tesztet hogy mi újság egyben egy vörösbort is hogy ha negatív akkor rásegítünk a dolgokra. Nah én abból már nem is ittam mert kijött a két csík..Most 8 hetes a mensesem :D

2015. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, ilyen korán még nem kell erős vérzés legyen, görccsel. Nekem volt olyan, hogy nem is véreztem egyáltalán, csak felszívódott, cska következő hónapban jött meg. Másodjára meg kevés barnázással kezdőtt, úgy 3 napig, aztán megjött rendesen, de akkorsem erősebben vagy másképp, mint egy átlagos menzinél.
2015. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

#11 nem feltetlenul barnas daraos a verzes veteleskor.

Nekem 2 hetig csak elvetve volt kis rozsaszin folyasom.


6 hetesen az uh-n lehetett latni, hogy lassan esik ossze, es valik le a petezsak.


Kerdezo, nincs mit tenni, meg kell varni a holnapi laboreredmenyt.

2015. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nyuodtan ijesztgessetek a kerdezot hatha jobban erzi magat attol!Nalam a 7.het elejen eros darabos verzes volt 2 napig bementem a korhazba ahol az orvos kozolte hogy a babanak semmi baja levalt egy darab a nyalkahartyabol valoszinuleg de nem ott ahol a baba tapadt meg ja es en vereztem + barnaztam a 4.-7.hetig nem reg voltunk 12.heti uh-n, ne gorcsolj ra es ne gondolj feltetlenul a legrosszabbra.13+4 km
2015. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Meg van az eredmény! 154.9 lett, amire pozitívat írtak! Sztem marha kevés! Úgyhogy valószínűleg mehetek egy másik vérvételre, hogy meglássuk csökken e vagy nő! De azon gondolkodom, hogy lehet, hogy egy hetet csúszott a peteérésem, mert kb. hat napra a középidőtől volt olyan folyásom, bár nem sok, mint ami peteéréskor szokott lenni! Nem is tétlenkedtünk akkor! :-) És így számolva már reális, hogy nagyon korai legyen a terhesség! Végülis holnap majd többet mond az orvos!
2015. ápr. 15. 13:30
 16/27 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál még? Az értéked 1-2 hetes terhességnek felel meg. Ha egy hete késik, akkor 5 hetesnek kéne lenned, ahhoz kevés nagyon. De ha később volt az ovud akkor még lehet jó. Valószínűleg vissza kell menned vérvételre, és abból derül ki.
2015. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
nem csináltam tesztet! megmondom őszintén félek attól, hogy méhen kívüli legyen!
2015. ápr. 15. 13:48
 18/27 A kérdező kommentje:
Március 31-én kedden, azaz két hete volt az a bizonyos ovulációnak vélt dolog!
2015. ápr. 15. 13:55
 19/27 anonim ***** válasza:
Meglatjuk mit mond holnap a doki. Szerintem elküld még egy vérvételre. Tudom, nagyon idegörlő, de próbálj nem idegeskedni. Szorítok nagyon!
2015. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete volt ovud akkor teljesen rendben van az eredmény szerintem. Másik vérvétel után kiderül.
2015. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!