Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy elvetéltem?

Lehetséges, hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem halvány pozitívat! Már egy hete késik! De múlt pénteken azt hittem megjött, volt egy nagyon kevés rózsaszínes folyásom! De aztán egész nap semmi. Meg is lepődtem, aztán minden nap alig észrevehető, csak a wc papíron látszó piros vér volt! De csak akkor látszott, ha a hüvelyemhez tettem a papírt ellenőrizni van e valami. Mivel nem voltunk itthon csak kedden tudtam dokihoz menni soron kívül! Csinált hasi uht, de nem látott semmit! Elküldött laborba aminek holnap lesz meg az eredménye! Aztán csütörtökön megyek vissza! De tegnap elég rosszul voltam délelőtt, ájulás szintű fáradtságot éreztem, és fájtak a végtagjaim, de ez délutánra elmúlt, és ma sem tapasztalok semmit!!Mell feszülésem mára megszűnt! lehet elvetéltem! Aggódom!
2015. ápr. 14. 10:55
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál! Nem vizsgált, csak a vérteszt eredményből mondta, hogy terhes! Bár ő is alacsonynak találta a szintet! Nem küld újra vérvételre! Jövőhéten kell visszamennem kontrollra
2015. ápr. 16. 14:05
 22/27 A kérdező kommentje:
Igazából, még kuncogott is egyet, mikor kérdeztem, hogy nem ismétel e még egy hcg tesztet!
2015. ápr. 16. 14:14
 23/27 anonim ***** válasza:
Mennyi volt az az alacsony szint?
2015. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
fentebb le van írva
2015. ápr. 16. 15:30
 25/27 anonim ***** válasza:
Szia 14-es vagyok nekem ugyanezt mondtak a korhazban 4+3 hetesen nekem 360 volt en kulfoldon elek es azzal fogadott az orvos hogy szivesen adnak abortusz huvely kupot bogtem 3 heten keresztul mig kiderul semmi baja a babamnak 6+5 naposan mar volt szivhang most 14 hetes vagyok es tul vagyunk a genetikai teszten is en nem hiszem hogy keves lenne a hcg-d ez egyenenkent valtozo!!!remelem emelkedik neked
2015. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem kellett volna kuncogjon, mert ez elég kicsi szint... Én nem akarlak ijesztgetni, de szerintem nem ártana még egy vérvétel, vagy legalább tesztelj még, ogy lásd, hogy erősödik-e. A vérzésre meg kellett volna adjon progeszteront a kuncogás helyett...
2015. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na mi van veled?
2015. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!