Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a kulonbseg az integral...

Mi a kulonbseg az integral teszt a genetikai ultrahang es a kombinalt szures kozott? Mi mire jo? Nem mindegyik cask a dawn kort szuri? Melyik mutat 100% kepet a baba egeszsegerol?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Integrált teszt több mindent néz, mint a kombinált teszt. A Down kóron kívül még az Edwards kórt is. A kombinált teszt csak a 12. heti uh és vérvétel. Az integrált teszt tartalmaz még ezen kívül még egy 16. heti vérvételt. Genetikai uh pedig a 12., 18., 30. és 36. héten van. A 12. heti genetikai uh-on nézik a nyaki redőt, ha nem stimmel, akkor a utalhat down kórra, valamint a nyílt gerincet is ekkor szűrik ki.
2013. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én úgy tudom egyik sem 100%-os. Az integrált tesztre arányszámokat írnak, pl 1:50000-nél is kevesebb az esély a Down vagy Edwards kórra
2013. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kombinalt is szur edwards es pataura is a down kivul es ott is aranyszamot irnak. Az integralt az Istenhegyi. Legalabbis annyiban kulonbozik, hogy a 18 ( es nem a 16.) heten is csinalnak genetikai uh-t, de akkor mar vert nem neznek.
2013. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 16. héten az integráltnál csak vérvétel van, ultrahang nincs. A 18. héten pedig kötelező genetikai vizsgálat. Integrált tesztet csinálnak a Magzati Diagnosztikai Központban is, én ott csináltattam.
2013. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kombinalt is szur edwards es pataura is a down kivul es ott is aranyszamot irnak. Az integralt az Istenhegyi. Legalabbis annyiban kulonbozik, hogy a 18 ( es nem a 16.) heten is csinalnak genetikai uh-t, de akkor mar vert nem neznek.
2013. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!