Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az oka a magas vernyomasnak...

Mi az oka a magas vernyomasnak? Szintentartas?

Figyelt kérdés
Mar beallitas alatt vagyok. De neha meg most is fel fel szalad. Egyaltalan miert alakul ez ki? Tudtok valami bevalt italt vagy bogyot ami segitene szinten tartani(nyilvan a felirt gyogyszer mellett) Olvastam tobb hazi praktikat csak erdekelne h kinel mi valt be.
2015. ápr. 15. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha a terhességi magas vérnyomásra gondolsz, a pontos okát nem tudják de talán valószínűleg a méhlepény rendellenes fejlődése okozza ha nem emlékszem rosszul.

Elvileg napi két kivi 15-el is csökkenti a systoles értéket. Mással én nem próbálkoznék csak orvosi tanácsra.

2015. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*csökkentHETi bocsi
2015. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az okát kéne megszüntetni, ha sikerült kideríteni, nem leszorítani. Ami a magas vérnyomást okozza, az lehet más probléma forrása is később.


Van bármi sejtése az orvosodnak, mi okozhatja - táplálkozás, életmód, súly, más szerv betegsége?

2015. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Terhessegi magas vernyomasrol van szo. Es termeszetesen nem gyogyszerekkel szeretnem magam onkenyesen kezelni hanem pont ilyesmire gondoltam h akar egy gyumolcs vagy zoldseg is vagy mondjak a fokhagyma kapszulat... biztos van amirol meg nem hallottam.. koszonom az eddigi valaszokat!
2015. ápr. 15. 22:39
 5/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, azért gyors csodát ne várj. A kivit igaz olvastam de nem egyik napról a másikra segít. Hanem napi szinten, biztos hetekbe telik. Az hogy mennyi igaz belőle.. Hát nem tudom. Ha nincs gond a savaddal akkor megér egy próbát.
2015. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, van-e más szervi oka, mert pont ma mondta az orvosom, hogy akár a veseműködés zavaraira is utalhat, ha valakinek hirtelen felszökik. Tudom, hogy nem akartál csak úgy gyógyszereket bevenni, nem feltételeztem ilyet, csak gondoltam, megkérdezem, kizárható-e minden más ok.
2015. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elmeletileg nincs mas gond. Hisz most alaposabban atneztek. Bent is fogtak par napra. De meg csak 30 hetes vagyok es nagyon felek h visszajon. Sot hat igazabol meg most sem tokeletes :( Ezert szeretnek mindent megtenni h jobb legyen. Mivel a picire is nagyon veszelyes...
2015. ápr. 15. 23:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha bent fekszel, biztos megtesznek értetek mindent. Szurkolunk, hogy lemenjen hamar!
2015. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok! Rendben lesz minden :) az elhanyagolt magas vérnyomás ami veszélyes nem az, amit kezelnek. Azt mondod nem tökéletes de valójában a 140 feletti is csak enyhén magas. Ahogy Irod olyan katasztrofális értékeid jelenleg nem annyira lehetnek :)
2015. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy ideges?Feszült a terhesség miatt?Mert az is felviheti néha-néha.Legkevesebbszer szervi oka van, sokszor pszcihés.Mióta magas, és mennyire?Milyen gyógyszert kaptál rá?Én magam is ilyen vagyok, védőnőnél mindig magas, mert feszült vagyok.
2015. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!