Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok. Magas 1 hete...

33 hetes vagyok. Magas 1 hete a vernyomasom, ma irt vedono hogy feherje is van a vizeletmben. Ma megyek orvoshoz felek, mi lesz?

Figyelt kérdés
100/60 volt mindig mindig! 1 hete 120-130/ 80 korul van nyugalmi allapotban, es tegnap felment 147/86 ra. Feherje is van a vizeletmben, vizesedest nem nagyon tapasztalok. Mi lesz igy? Meddig huzzuk?
2015. ápr. 8. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, minden rendben lesz. :)

Nálam is hasonló volt, 160/100-as vérnyomással 35 heresen befektettek a kórházba. (Ugyan nekem a vizeletben a fehérje minimális volt.)

Bent kaptam vérnyomáscsökkentőt, és szteroidos injekciót, hogy gyorsabban fejlődjön a baba tüdeje, ha esetleg meg kellene indítani a szülést. Ott a kórházban nagyon figyeltek rám, rendeződött szépen a vérnyomásom is (bár állítólag amíg nem megy a második érték 90 fölé, addig nincs nagy gond, szóval ne izgulj.)

Engem nem is engedtek haza a szülésig, bár szerintem azért, mert az orvosom pont elment egy hét szabadságra, meg, más baj is volt, megemelkedett a cukrom és sok lett a magzatvíz is.

Végül programozott császárral szültem a 37. hét utolsó napján, de nem a vérnyomásom miatt, hanem mert harántfekvésbe fordult a baba. Ha nem fordul át, szülhettem volna spontán, hüvelyi úton. Ma már két hetes a babám, szerencsére minden rendben van vele és velem is.


Bár nem vagyok orvos, de szerintem ha be is fektetnek, amint sikerül a vérnyomásodat beállítani, ha a fehérje is csökken, akkor akár haza is engednek pár nap után.

Szóval ne aggódj, főleg azért ne, mert még feljebb megy a vérnyomásod. Minden jól fog menni, drukkolok! :)

2015. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagytok?
2015. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!