Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az oka a magas vernyomasnak...

Mi az oka a magas vernyomasnak? Szintentartas?

Figyelt kérdés
Mar beallitas alatt vagyok. De neha meg most is fel fel szalad. Egyaltalan miert alakul ez ki? Tudtok valami bevalt italt vagy bogyot ami segitene szinten tartani(nyilvan a felirt gyogyszer mellett) Olvastam tobb hazi praktikat csak erdekelne h kinel mi valt be.
2015. ápr. 15. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja és szedsz magnéziumot?Az is jó rá!
2015. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem fekszem bent! 4×fel dopegyttel kezdtem ra harom napra mar 180 felett volt. Akkor fektettek be. Azota 4×2 az adag. De miota kijottem 140 ala nem nagyon megy! Es pillanatok alatt felmegy. Valoban nem katasztrofalis az ertek de nem is szeretnem h az legyen ezert szeretnek megtenni mindent a megelozes erdekeben! Es ha nem fontos nem szeretnem a hatralevo ket honapot korhazban tolteni.. :/
2015. ápr. 16. 12:18
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja kb harom hete magas.
2015. ápr. 16. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!