Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok,...

Veszélyeztetett terhes vagyok, ettől nem lesz baj, ugye?

Figyelt kérdés
Eddig a párom megcsinált minden vegyszeres dolgot (fürdő takarítás stb.), viszont most két hétre elutazott munka miatt, és ma nekiestem a fürdőnek. Javarészt domestos-t használtam, főleg a mosdó, kád, WC takarításához.a szám, meg az orrom elé nem tettem semmit,meg kesztyűt se húztam.akkor nem is gondoltam rá, hogy baj lenne, aztán beszélgettem párommal, kérdezte mit csináltam ma,mondtam neki, aztán kiakadt, hogy minek álltam neki,miért nem vártam meg, mert ezzel ártok a babának hogy töményen beszívom a domestost.Remélem lesz semmi baj. Most vagyok 27 hetes kismama.
2015. ápr. 17. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj. :) én szavóztam az elején. Persze maszk nélkül. Domestost én azóta is használom rendszeresen..... Maszk nélkül.
2015. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja a gumikesztyű fogalmát is csak a macska wc miatt ismerem, domestosszal nem foglalkoztat.
2015. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azert ha tudsz, szellöztess domestosozas közben. Hasznalni senkinek sem hasznal ha tömenyen belelegzi.
2015. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rittanddel ***** válasza:
Azért ezt ne használd túl gyakran, én pl festeni szerettem volna képeket és az orvos lebeszélt róla mert a terpentin nem tesz jót a babának ha belélegzem, nem hiszem h a domestos jót tenne. Mi pl tisztítószernek a Frosh ecetes vízkőoldót, vagy más ökos termékeket használunk.
2015. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!