Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, kezd emelkedn...

27 hetes vagyok, kezd emelkedni a vérnyomásom. Ti mit szedtek? Nekem a dopegyt önmagában nem használ.

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a dopegyt mellé a cordaflexet kellett szednem.A doki eleve úgy irta ki.Neked nem irt ki mellé mást?Menj vissza hozzá és mondd meg,hogy nem használ.Biztos kapsz mellé mást is.
2010. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát corinfart, ami elvileg olyan mint a cordaflex. Hétfőn megyek, de ideges vagyok miatta. 147/80-at mértem 2x is.
2010. febr. 20. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vok.Nekem amikor elöször vettem észre,hogy sz@rul vok elmentünk az ügyeletre ott megmérték 175/90 volt.Kórházba utaltak.ott irta fel a doki.Szülés után 1 héttel állt vissza a normálisra.Remélem a doki ir fel valamit ami használ és rendben lesz minden.Nekem az volt a rossz,hogy végig vizesedtem és ez a kettő együtt lehet terhességi toxémia.
2010. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én meg most olvasom, hogy corinfart nem lehet terhesség alatt, csak cordaflex-et. Corinfart mondott a nőgyógyász és a körzeti is... A hatóanyaga ugyan az mind a kettőnek.
2010. febr. 20. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is most kezdett el emelkedni a napokban,én még nem kaptam rá semmit,mert azt mondta a védőnőm h határeset.140/60-at mért.és nekem sajnos még vizesedés is társul hozzá.nem is kicsit.és már 2 hete.heti kétszer kell most mennem a védőnőhöz h mindíg mérje a vérnyomásom és neézze a vizeletem.szerencsére az jó volt még eddig.remélem nem is lesz gond.


27 hetes kismami

2010. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!