Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhangfigyelő-más is tapaszt...

Szívhangfigyelő-más is tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Angelsound szívhangfigyelőt, amit ha már kaptam, néha használom is.Eddig 3 alkalommal néztem a picikémet. Mindenki azt mondja, hogy nem szeretik a babák és elúsznak előle. Hát az enyém nem, mindig könnyen megtaláltam (bal oldalt a hasam alján), és nem menekült el. Lehet, hogy épp mindig kifogtam, amikor aludt, vagy az én kicsikém még erre is lusta? Vagy lehet, hogy őt nem zavarja a készülék? (18. hetes vagyok)

2015. ápr. 23. 13:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Igen,elég halkan lehet hallani. Én nem is hallottam először aztán meg mondta,hogy füleljek és akkor hallottam. Nevettem is,hogy a köldökzsinórt is így lehet hallani. Hát 140-et ver normál esetben a kicsi szívük,jó,hogy gyors. :D Hihetetlen néha még nekem is,hogy így képes kalimpálni abban a csepp kis testben. :D
2015. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy össze lehet keverni egy laikusnak a hangokat, de tudom mikor hallom az én dobogásom(lassabb), mikor a köldökzsinórt (susogós és gyorsabb) és mikor a babuci szivhangját (gyors és hangos kopogás). :) Mióta feltettem a kérdést, a drága olyan mozgásba lendült hogy alig lehet megtalálni, lubickol össze-vissza :D De nem is baj, legalább jól érzi bent magát!
2015. ápr. 26. 12:47
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy az én picikémnek 150-160 közötti szívverése van :)
2015. ápr. 26. 12:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez az, de én csak arra hívtam fel a figyelmedet, hogy az a hang amit a szívednél hallasz, ezerszer lassabb, mint az amit az ütőeredben levő vér áramlása okoz. Mégis mindkettő a tiéd. Ezért, könnyen hiheti a laikus azt, hogy a babát hallja, mert a másik gyorsabbnak tűnik :)
2015. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Először is bocsánat a kifejezésemért. Sajnálom...kissé bunkó voltam!!! :(

De az ütőér is verhet 140-160-at

2015. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!