Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg létezik menses a...

Tényleg létezik menses a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tényleg létezik,hogy vkinek megjöjjön miközben terhes? Ha igen akkor mennyiben tér el a normális menstruációtól? Vagy ez csak egyszerű barnázás lenne? Olvastam blogon,hogy vkinek a 6. hónapig rendesen megjött :S
2015. ápr. 26. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Létezik.

[link]

2015. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyanyám amikor nagynénémmel volt terhes, hat hónapig menstruált - nem olyan erősen, mint "normál" esetben, de rendben megjött neki.
2015. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

van olyan, hogy valaki vérzik terhesen, de olyan, hogy menstruál, nincs. gondolkozzatok már, hogy jöhetne ez a folyamat létre? kimosná a babát a méhből!

én véreztem sokszor te semmi köze nem volt a mensihez, nem azért véreztem, hanem mert haematómám volt és időnként kifakadt

2015. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3-as,

fenti cikk első pontja = rendes menstruáció.

A többi valóban "csak" menstruációra hajazó vérzés.

2015. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Késői peteérésem volt a fiamnál is, így volt vérzésem az első hónapban, de állagában és mennyiségében teljesen más volt. Akkor nem gondoltam terhességre, de a következő hónapban már nem jött meg, én így elég nehezen tudom elhinni, hogy valaki nem veszi észre, hogy terhes, ráadásul hat teljes hónapig.
2015. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen jellegű volt a vérzés? Voltak reggeli rossullétek?
2015. ápr. 26. 13:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha tőlem kérdezed, egy napig normálisnak tűnt, a második nap barnáztam, harmadik és negyedik nap rózsaszínes volt. Akkor nem gondoltam semmire, tünetem nem volt. A következő menstruáció előtt kezdtem el egy héttel undorodni a szagoktól, és émelyegtem. aztán a mensi idején folyton a vécére szaladgáltam, mert azt hittem, megjött, de nem. Egyáltalán nem volt semmi, aztán utána jött az ételundor. Ekkor már tudtam, hogy ez nem normális. Teszteltem, és mondtam a páromnak, nem megyek dokihoz, mert még alig 4-5 hetes. Persze kiderült, hogy már régen túl vagyok a két hónapos terhességen, szóval meg is lepődtem.

Most ebben a hónapban megint olyan vérzésem volt, mint a fiam előtt, és most várjuk a májusi havit, mert tüneteim nincsenek, csak állandó tompa fejfájás.

De az elsőnél nekem a tüneteim egyértelműek voltak, és valamilyen tünet mindig van, akár egy kis derékfájás, vagy hasszurka, nem tudom elképzelni, hogy ezt valaki hónapokig másra fogja...

2015. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell ilyen baromságot írni, hogy létezik? NINCS MENZESZ TERHESSÉG ALATT!A menzesz, mint fogalom teljesen kizárja a terhességet ugyanis. Olyan, mintha azt mondanátok, hogy egy kutya lehet macska is. Nem! Vérzés felléphet terhesség alatt, de sok esetben nem jelent jót. Ezért is kell minden ilyen esetben orvoshoz fordulni azonnal! Ha a méhből jön, általában haematoma okozza, vagyis kis mértékben leválik a nyálkahártya. Sajnos néha a petezsákot is viszi magával. Vérzés jöhet még a méhszájról is, ha valakinek méhszájsebe van mondjuk. Olyan is lehet, hogy a test emlékezik a korábbi menstruációra és szintén leválik kicsit a nyálkahártya, de az nem menstruáció!
2015. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egy szóval sem említettem, hogy menstruáció volt, hanem azt, hogy vérzés. Az első fiamnál igenis volt ez a vérzés, de hamar el is múlt. Nem is gyanakodtam terhességre. Viszont amikor utána kellett volna megjönnie, nem jött meg, de nekem az orvos mondta a vizsgálaton, hogy valószínű a késői peteérés miatt volt egy kevés vérzésem. Sem utána, sem a terhesség alatt nem volt többször, csak az első hónapban.

Máskülönben hogy magyarázná azt, hogy akkor már 10 hetes terhes voltam?

2015. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy a terhesség alatti vérzés annyiban tér el a menstruációtól,hogy nincsen a méhből távozó vérben "vérdarabka" és sokkal élénkebb és erősebb ez igaz ugye?hiszen ha leválna a méhnyálkahártya,akkor a vérben lennének ilyen darabkák és ennek következtében szerintem a baba is elmenne :S
2015. ápr. 26. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!