Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindennapos idegeskedés,...

Mindennapos idegeskedés, aggodalom, veszekedés okozhat idegkárosodást?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. És egy csomó más súlyos betegséget.
2010. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
súlyos, éveken át tartó stressz idegösszeomlást is okozhat..
2010. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg súlyos depressziót, és ahogy az első írta, sok más betegséget. "Ha beteg a lélek, megbetegszik a test is". Ne várd meg!!!
2010. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát,vannak fura tüneteim,az orvos szerint pánikbetegség.Az vajon elmúlik valaha?
2010. máj. 20. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Az idegkárosodás nem egyenlő a mentális betegségekkel. Úgyhogy idegkárosodást nem szokott okozni a stressz, de pszichés betegségeket igen.
2010. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvos megállapította, hogy pánikbeteg vagy, és mégse kezel, sem nem küld tövább? Vagy Te nem akarod elhinni?
2010. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy neked milyen tüneteid vannak, meg nem tudom hogy én beteg vagyok-e, de én azon szoktam felcseszni az agyamat, hogy pl: miért nem lehet becsukni a lépcsőházajtót? Miért kell beb@szni? Építkezés van a lépcsőházba, reggel 7kor arra kelek, hogy becsapják az ajtót, mert becsukni luxus lenne. Felkelek, felidegel, már számolom hogy reggel 7 és 8 között 30szor csapták be, gondolkoztam azon is hogy lemegyek és kimerítő oktatást tartok az ajtó becsukási lehetőségeiről...túltúráztatom magamat ilyen baromságokon, és egész nap gyomoridegem van, meg ha becsapódik az ajtó, már megyek az ablakhoz mint a nyugdíjasok hogy megnézzem ők e azok és hogy lemehetek e végre lecseszni őket... én ilyen vackokon túráztatom magamat mindig, tudom hogy nem egészséges de nem tudok elnézni az ilyen dolgok felett, főleg szombaton reggel 7 órakor nem...
2010. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!