Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamákra, illetve a magzatra...

Kismamákra, illetve a magzatra veszélyes a bárányhimlő? Ha a kismama még gyerek korában átesett rajta.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,nem veszelyes ratok ha te mar gyerekkent atestel rajta.
2015. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is megkérdeztem néhány hete. Végül nem kockáztattam. Egy barátommal való találkozót mondtam le emiatt, de ha a családban lenne valaki himlős, tehát a veszély közvetlen lenne, mindenképp megkérdezném az orvost.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan védett vagy. De az a tény hogy mutálódik a vírus eltölt egy kis bizonytalansággal. Elvileg ettől Függetlenül nem kellene másodjára elkapni de mégsem lenne a csoda kategória. Jobb az óvatosság szerintem.
2015. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor anyukám a testvéremmel volt terhes, én bárányhimlős lettem. Neki is azt mondták akkor, hogy nem kaphatja el, mert gyermekkorában átesett rajta. Mégis kijött rajta újra. Testvéremnek lett is belőle problémája, legalábbis arra vezették vissza az orvosok. Egyébként 30 éves történetről beszélünk.
2015. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :-(
2015. máj. 4. 16:41
 6/6 anonim válasza:
Az a veszély mindenféle képpen fönn fog állni, hogy a bárányhimlőt elkapd. VIGYÁZZ VELE!
2016. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!