Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bárányhimlő terhesség alatt...

Bárányhimlő terhesség alatt mennyire veszélyes, veszélyben van a kisbabám?

Figyelt kérdés

Három napja teszteltem pozitívat, szóval kb 4 hetes lehetek. És ma reggelre kijött rajtam a bárányhimlő, már két napja viszkettem, de nem gondoltam semmi rosszra, aztán mára tiszta piros folt lettem.

Nagyon aggódom, most ilyenkor mi van? Lehet beteg a babám? Vagy vetéléstől kell tartani? Egyáltalán van bármi esély arra, hogy semmi gond sem lesz? Ha igen, mennyi?



2014. máj. 7. 11:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Igen,veszélyes,nem is kicsit!

Olvass utána a googlen,mert hosszu lenne leirni!

Sajnálom...

2014. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz és ő megmondja hogyan tovább, sajnos veszélyes...nem is voltál még bárányhimlős gyerekként? Biztos, hogy bárányhimlős vagy? Az nem csak folt hanem hólyag is, felnőtt korban még baba nélkül is veszélyesebb.

Sajnálom

2014. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Jégtánc ***** válasza:
Ne googlizz hanem az orvost hívd fel,háziorvost,nőgyógyászt.
2014. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
doki!
2014. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Jégtánc ***** válasza:
Mielőtt elmész hívd fel mindenképp.Más ne kapja el.
2014. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha még nem voltál orvosnál, akkor az sem biztos, hogy bárányhimlő.
2014. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

De voltam, ráadásul kétszer is.

A páromnak van egy ovis kislánya, de nem gondoltunk rá, hogy őt beoltassuk, mivel már voltam korábban bárányhimlős. Valószínűleg tőle kaptam el. :(

Köszi a válaszokat.

2014. máj. 7. 11:48
 8/34 anonim ***** válasza:

A bárányhimlőt nem lehet kétszer elkapni. Aki egyszer már volt, azon nem jön ki többet, mert van immunanyag a szervezetében.

Lehet, hogy valami allergia, az is lehet piros és hólyagos is.

2014. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Jégtánc ***** válasza:
Akkor nem bárányhimlős vagy.Azt nem lehet kétszer elkapni. Mikor voltál orvosnál? Menj el ma is.Sztk bőrgyógyászat.Beutaló sem kell.
2014. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Andizsuzsi ***** válasza:
Reggel óta kétszer voltál orvosnál???? És ő mit mondott?
2014. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!