Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy elkeseredett 14 hetes kismami vagyok.Már 2 napja csak sírok,és egyszerűen nem tudok megnyugodni.Sajnos a férjemnek 3 hónapja megszűnt a munkahelye,én pedig már 2 éve nem tudok elhelyezkedni sehol...bár nem volt rá szükség,mert a párom nagyon jól keresett.Most viszont csőstől jön a baj...nem tudjuk fizetni sem a hitelt sem a rezsit...azzal fenyegetnek,hogy elveszik a házunkat:(Segítségünk abszolút nincs...ételre is már csak alig jut.A párom teljesen ki van idegileg és én is.Remény az van,hogy újra visszamehet dolgozni,de az még hónapok múlva lesz...addig tuti elárverezik a tetőt a fejünk felől..vagy éhenhalunk.Hogy húzhatnánk ki addig?Próbálok pozitívan gondolkodni,de borzasztóan félek,és féltem a babánkat.Nincs valami jó ötletetek,hogy hogyan jöhetnénk ki ebből a helyzetből?Kérlek adjatok tanácsot,hogy nyugodjak meg...ugy e a babámnak nem lesz baja??


2010. febr. 22. 15:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
próbálj megnyugodni,a helyi önkormányzattól estleg nem tudsz segítséget kérni?a bankot is érdemes megkeresni hátha tudnának neked esetleg valami tanácsot adni!
2010. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.A bank sajnos csak fenyegetőzni tud,és mindenáron fel akarja bontani a szerződést.A helyi önkormányzaton,meg szinte képen röhögtek,hogy mit akarok én...!Nem tudnak semmilyen segélyt adni és pont!Szinte még mi kértünk elnézést,hogy ezt szóba mertük hozni.Egyszerűen borzasztó világot élünk...és ha eszembejut a kisbabám,akire már 3 éve várunk,egyszerűen elkezdek sírni,hogy mi lesz így vele?Nézelődtem a neten itthoni munka után,de semmi hihetőt nem találtam,pedig ha másra nem is,de ételre,meg vitaminokra jó lett volna.

Valaki esetleg nem tud valami ilyen munkáról?

2010. febr. 22. 15:17
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Valami tévéhíradót nem tudsz megkeresni? Ha valakinek sikerül bekerülnie, akkor rendszerint azonnal elkezd ömleni a segítség.


A másik, hogy a rezsi miatt kérhetnétek védett státuszt a szolgáltatóktól.


A babádnak nem élesz semmi baja, ettől ne félj.

2010. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%

Internetre hogyan futja az éhenhalás szélén?

Bocsi,de nem hagyhattam ki:)

2010. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mi az a védett státusz,és azt hogyan kell kérni?Ez nagyon sokat segítene.Köszönöm!!!!
2010. febr. 22. 15:34
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Nyugodj meg és nem lesz semmi baja a babának!


Akár el is adhatjátok a házat és költözhettek olcsóbb lakásba.

Akár külföldön is próbálkozhatna a férjed, addig ameddig nem rendeződik a munkahely kérdése.

2010. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
a banktól milyen kölcsönötök van? azt is fel lehet függeszteni,bár már jóval hamarabb kellett volna.ha munkanélküliek lesztek,neadj isten betegség esetén.
2010. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
mekkora köcsög paraszt vagy te utolsó.mi közöd hozzá h honnan futja netre nekik.kedves kérdező,sajna segíteni nem tudok neked,tanácsot sem tudok adni,de remélem h rendeződni fog a helyzetetek,és nem lesz semmi baj.
2010. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Teljesen igazad van...!Hamarosan már ez sem lesz...febr.24 a határidő,hogy ezt is befizessük,aztán már nem olvashatom a kedves hozzászólásaidat...csak azt kívánom neked,hogy soha ne kerülj ebbe a helyzetbe!!!
2010. febr. 22. 15:37
 10/22 A kérdező kommentje:
Bocsika az utolsó a 15:32-nek szólt!!!
2010. febr. 22. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!