Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy elkeseredett 14 hetes kismami vagyok.Már 2 napja csak sírok,és egyszerűen nem tudok megnyugodni.Sajnos a férjemnek 3 hónapja megszűnt a munkahelye,én pedig már 2 éve nem tudok elhelyezkedni sehol...bár nem volt rá szükség,mert a párom nagyon jól keresett.Most viszont csőstől jön a baj...nem tudjuk fizetni sem a hitelt sem a rezsit...azzal fenyegetnek,hogy elveszik a házunkat:(Segítségünk abszolút nincs...ételre is már csak alig jut.A párom teljesen ki van idegileg és én is.Remény az van,hogy újra visszamehet dolgozni,de az még hónapok múlva lesz...addig tuti elárverezik a tetőt a fejünk felől..vagy éhenhalunk.Hogy húzhatnánk ki addig?Próbálok pozitívan gondolkodni,de borzasztóan félek,és féltem a babánkat.Nincs valami jó ötletetek,hogy hogyan jöhetnénk ki ebből a helyzetből?Kérlek adjatok tanácsot,hogy nyugodjak meg...ugy e a babámnak nem lesz baja??


2010. febr. 22. 15:00
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm szépen...nah,már ezen is bőgök.A házat már fel is tettem pár ingyenes oldalra,és bízom a JóIstenben.Ez egy amúgy is elég nagy családi ház,fele ekkora is elég lenne.Az a baj,hogy a jelzáloghitel ami rajt van "csak" 3 millió forint,ugyhogy azért ugrál ennyire a bank,mert simán el tudja árverezni ennyiért.Amúgy kb.20 milliót ér.

Nagyon köszönöm a válaszokat...Annyira kedvesek vagytok!mit gondoltok valamiféle nyugtató nincs,amit bevehetnék,hogy legalább aludni tudjak???

2010. febr. 22. 15:42
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtató amit terhesen is bevehetsz SEDATIF PC homeopátiás szer, kb 1000,-ft, de szerintem ez nem megoldás. Nem tudom melyik városban laksz, de terhes kismamát nem rakhatnak utcára!!! Keresd meg a banki károsultak szövetségét hátha tudnak segíteni: www.bhke.hu/

Én a helyedben felkeresném a családsegítőt is, és a gyermekvédelmi szolgálatot is. A területileg illetékes önkormányzattól, pedig krízis segélyt kérhettek, illetve átmeneti segélyt. Nem nagy összeg, de valahol el kell kezdenetek.

2010. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom ami veletek történt, és remélem mihamarabb rendeződik a helyzet. Én legutóbb kaptam a gyógyszertárban ajándékként egy doboz terhesvitamint amit szívesen elküldenék neked, hogy legalább erre se kelljen pénz kiadnod. Írj privátban nyugodtan, és ne aggódj a baba biztos jól van!
2010. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Van a herbáriának egy nyugatató fajta teája, azt nyugodtan ihatod, vagy lehet kapni a DM-ben Nervenpflege nevű gyógynövénytablettát, azt is lehet terhesen szedni. próbálj optimista maradni. :)
2010. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
kérhetnél lakás fentartási támogatást ,a netről is letudod tölteni hozzá a formanyomtatványt!a védett fogyasztói státuszt a szolgáltatótól kérj forvanyomtatványt(gáz,villany)az be kell vinni az önkormányzathoz ahova majd a lakásfentartási papírt is ,ott leigazoltatod és vissza küldöd a szolgáltatónak de azt is le tudod tölteni a szolgáltató honlapjáról ez ha ügyi vagy 2 hét alatt elintézed!a lakás hitelnél kell hogy valami megoldás legyen nagyon könnyen leszerelnek de ne hagyd magad,hitel védelmi program vagy valami hátha érvényes rád nézd meg a pénzügyi minisztérium honlapján.melyik banknál van a hitel?a védőnőt is megkérdezhetnéd hátha tudna neked valamiben segíteni elvégre ez is a dolga!első voltam!!!
2010. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a házat erősen áron alul próbáljátok meg eladni, akkor hamar lesz vevője. Annyiért viszont, amennyit ér, a mostani válságban nem fogjátok tudni eladni, sajnos. Ezenkívül házeladáshoz érdemes megbízni egy vagy több ingatlanos céget. Saját tapasztalat, hogy önálló hirdetéssel nem lehet lakást eladni. :-( Csak két dologra vigyázzatok: ne írjatok alá kizárólagos szerződést, hanem nyitottat, ami azt jelenti, hogy egyszerre több ingatlanközvetítő céggel is szeruődhettek, és a második, hogy alaposan nézzétek meg, milyen feltételei vannak a szerződés megszűnésének! Hogy ha nektek sikerül önállóan vagy más cég segítségével eladni, akkor ne kelljen fizetni a többi ingatlanosnak. (apróbetűs részek)
2010. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Istenem!De aranyosak vagytok!Nagyon-nagyon köszönöm a sok választ és a rengeteg segítséget.El se hiszitek mennyit jelent ez most nekem.Rengeteg hasznos információt kaptam,és holnap reggel az lesz az első dolgom,hogy megpróbálom mindazt amit tanácsoltatok nekem.

KÖSZÖNÖM,KÖSZÖNÖM és mégegyszer KÖSZÖNÖM!!!Jó tudni,hogy ennyi segítőkész ember van itt.

puszi nektek

2010. febr. 22. 17:54
 18/22 A kérdező kommentje:
Drága 16:56-os válaszoló!Annyira Kedves vagy!Hogy tudnék privát üzit küldeni neked?
2010. febr. 22. 17:59
 19/22 anonim ***** válasza:
Szia. Ha megadod a cimed priviben, elküldöm neked a magmaradt elevitemet. Van még neo ferro folgamma is.
2010. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Sajnos neked sem tudok privit írni,szerintem nincs beállítva.Könnyekig hatódom tőle,hogy vannak még olyan emberek,mint te!Nagyon-nagyon kedves tőled,hogy felajánlottad nekem,de sajnos az elevitet nem tudom beszedni:(Annyira rossz érzés...nem szeretnék válogatósnak tűnni,de sajnos akárhányszor vettem be,mindig hánytam tőle...egyedül a hipp natal marad meg bennem,becsapni meg szeretnélek,hisz a postaköltség és a gyógyszer neked is pénzbe kerül.De mégegyszer nagyon-nagyon szépen köszönöm a segítséget,és kérlek ne haragudj,hogy nem tudok élni vele:(
2010. febr. 22. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!