Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4. napja késik a menstruációm....

4. napja késik a menstruációm. Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de kíváncsi lennék a véleményetekre. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Peteérés után egy nappal voltunk együtt.28 naposak a ciklusaim,most 31.napon vagyok,és tegnap szúrkált a jobb oldalon egészen lent,pici görcseim vannak,melleim feszülnek,de nem fájnak túlzottan.A nemvárt napjától kezdve nagyon sötét barna folt van a betéten folyamatosan,kis mennyiség és imitt amott piros de minimálisan,inkább barna.Sokat pisilek..

2015. ápr. 30. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
TESZT?
2015. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem merek még venni,gondoltam várok két napot ha még nem jön meg addig..a legtöbb késés eddig 5 nap volt.Menstruáció előtt mindig elmúlik a mellfeszülésem,most meg épp a nemvárt napján kezdtem csak érezni a mellem..
2015. ápr. 30. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy terhes vagy és az is lehet fog meg fog jönni. Húzhatod a tesztelést de addig te sem és mi sem tudjuk a választ.
2015. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nagy butasagot csinalsz azzal, hogy nem tesztelsz.

Lehet, hogy terhes vagy, es progeszteronhiany miatt barnazol. Ha igy van, es nem ad az orvos azonnal hormonpotlast, akkor szepen elvetelhetsz barmelyik oraban.

2015. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Tesztelni és kell és lépni, ha pozitív. ÉLet múlhat rajta.
2015. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha ez ennyire komolynak látszik akkor tényleg nem várom meg azt a két napot,holnap veszek tesztet.Nagyon köszönöm nektek,hogy ezt leírtátok.Ma takarítottam a munkahelyemen és elkezdtem kicsit vérezni,mintha megjönne.De görcseim meg nincsenek..nem tudom mi ez,lehet,hogy megjött vagy a takarítás miatt.Igyekeztem nem emelni nehezet.Esetleg tudnátok javasolni valami progeszteron növelő ételt pl.,arra az esetre ha baba lenne?
2015. ápr. 30. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Az is lehet, hogy hematoma, ha terhes vagy.

Ha nincs otthon teszted, akkor kuldd el gyorsan a parodat az ugyeletes patikaba tesztert. Reggel elso pisibol tesztelj, es ha pozitiv (vagy nem

egyertelmuen negativ), akkor menj be az ugyeletre.


Kimondottan prog. tartalmu etelekrol nem hallottam. Cickafarkfuteaban van prog.

2015. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!