Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor most elment a baba?...

Akkor most elment a baba? Menzesz de nem sok

Figyelt kérdés
LEtt tegnap pozitiv tesztem, elmentemorvoshoz, igaolza az igen csak ici pici fiatal terhessége, a méhem felpuhult nagyobb és a melleim is a terhességet igazolták...4 napig barnáztam , és most az orvos után estére vérezni kezdtem. nálam a menzesz olyan szokott lenni mint a vízesés, napokig nem tudtam meni sehova annyira erős volt... 3 csomag betét ment el 5 nap alatt... most viszont olyan mnt a 3-4. napon szokott, a betéten épp van valami, de élénk vér jön ki sajnos a pisinél :( de görcs nincs, csak feszülést érzek a méhembe, vajon lehet ekkora túlélő a pici vagy már lemondjak erről.... volt valaki ilyen szituációban?

2015. máj. 1. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez lehet akár beágyazódási vérzés is. De sokaknak a terhesség alatt is van vérzése, szóval nem biztos, hogy baj van.

Azonban hétfön menj el az orvoshoz, ö meg tudja mondani, hogy mi a helyzet.

2015. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet hematoma es progeszteronhiany is. Mindenkeppen menj orvoshoz ezzel.
2015. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1 hét mulva adott időpontot, azt mondta ha vérezni kezdek abarnázás miatt és nagyon erős görcseim vannak, nagy menyiségű erős vérzéssel távozik a terhesság ....de megjött a nemvárt vér de 10 ed annyi.... hát midnenképp megkeresem a dokit, életem nagy csodája lenne ha kukucskálna valami ott bent... de nem élem bele magam :(
2015. máj. 1. 14:40
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Feküdj vízszitesbe és csak pisilni és enni kelj fel. Amint lehet menj el dokihoz. Sokan írják hogy ilyenkor jó a palástfű tea én még nem próbáltam. Nekem pár napon belül megszünt a vérzésem és még él a magzat.
2015. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
oh de szerencsés vagy, remélem én is igy leszek ! köszönöm a válaszod
2015. máj. 1. 14:55
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. lányommal az első uh-n derült ki, hogy az előző ciklusban fogant. Éreztem a lelkemben, hogy megfogant, de aztán olyan erősen megjött, hogy azt gondoltam, hogy el is ment. Következő mensi nem jött meg, elmentem dokihoz és ott mondta, hogy hát ez bizony idősebb terhesség, mint gondoltam:D
2015. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok azt elfelejtettem írni, hogy én terhelés miatt kezdtem el vérezni (takarítottam olyan tempóban mint terhesség előtt). Most már sokkal óvatosabb vagyok.
2015. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
remélem én is ilyen szerencsés leszek mint ti, örülök hogy nektek sikerült! amugy most jött bordó vér sajnos de csak pisinél, betéten alig látszik valami, és nem is fáj a pocim, majd meglátjuk mi történik ebből
2015. máj. 1. 15:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre. Nekem is volt hematómám és kell a progeszteronpótlás, ha Neked is az van. nekem mivel a dokim elhanyagolta a terhességet koraszülés lett. A lepényem a hematóma miatt nem fejlődött ki rendesen. 31 hétig bírta csak. Átmentem másik dokihoz a 12. héttől, de már akkor mondta, hogy elég késő ez így és nem tudja mi lesz. Bemennék az ügyeletre, mert ha vetélés akkor azért, ha hematóma azért, mert az veszélyes is lehet. Utána kellene járni ennek jobban
2015. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. máj. 1. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!