Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és libidó?

Terhesség és libidó?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy a második trimeszterben szexgép lesz sok kismama a hormonok miatt, én a 26. hétben vagyok és hát ha rajtam múlna nem hiányozna a szex. Előtte semmi ilyen nem volt. Pszichés gond nincsen, nem féltjük a babát, de nem is kívánom igazán, nem is kényelmes egyik póz sem, így nem igazán élvezem... Nem ismerek magamra... Másnál is volt ilyen? Szülés után helyreállt?
2015. máj. 4. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb 14 hetesen nagyon kívántam, olyan 17 hetes korom óta egyre kevésbbé. Hát ez van. Nem kívánja mindenki, ez nem törvényszerű. Ki hogy reagál a hormonokra.
2015. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elején nem kívántam,szerintem azért mert az első 14 hét hát elég rossz volt!

Aztán a második trimeszter már sokkal jobb volt. Bár én is azt hittem,hogy majd egy szexgép állat leszek,mert "ez van a nagykönyvben" de nem így lett. Nem mondom,hogy nem szexeltünk,de nem igazán kívántam,és így reagáltam a hormonokra:)

Aztán eljött az utolsó trimeszter. Akkor már sokkal többet voltunk együtt,főleg az utolsó 1-2 hétbe,de azt már egyéb okok miatt:) Szerintem nem kell mondanom:)


Na de szülés után..... Bepótoltam az elmaradt dolgokat:)

Miután hazajöttünk a kórházból 1 hétre rá minden bajom volt.. :) Szerintem képes lettem volna a nap 24 óráját végig szeretkezni és Nem túlzok ... Nem tudom mi történt. Biztos nekem most tombolnak a hormonjaim:D

amik a terhesség alatt "lusták voltak" :D

Én nagyon féltem attól,hogy mi lesz szülés után mert sokat olvastam,hogy így nem kívánják meg úgy. Mi lesz a házassággal így stb.. Meg a szülés után a szex gondolatától is rosszul voltak!


Hát mi ne mondjak.... Alig vártam,hogy végre szexeljünk:) Mondom 1 héttel utána..

Azóta is majdnem minden nap.:) Már 5 hónapja hogy szültem. Rám nagyon jó hatással volt a szülés sztem,előtte azért nem voltam ilyen ..

Bocsi,kicsit hosszú lett! Nyugi lehet,hogy veled is így lesz.

2015. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben abszolút nem kívántam a szexet. Ettől függetlenül együtt voltunk a férjemmel mert mikor már sínen voltak a dolgok mégis csak élveztem :) Aztán most 22.hétben vagyok. Az első 3 hónap után már jobban kívántam most meg minden bajom van ha 1-2 nap kimarad. Persze nem gondolom magam én sem egy szex gépnek, de nagyon jól esik :D
2015. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!