Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor látszódott egyértelműen...

Mikor látszódott egyértelműen a második várandósságotok?

Figyelt kérdés
4. hónapban vagyok a második babával. Első alatt hatalmas hasam lett, és utána nem is lett már lapos sosem a hasam. Most 4. hónapban úgy nézek ki, hogy már kezd tagadhatatlan lenni. Azt olvastam, hogy ez általános dolog, de tényleg? A második tényleg ennyivel előbb látszik egyértelműen?
2015. máj. 5. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment vissza első után, és mind2 már a 3. hónapban látszott. Most a 32. héten akkora a hasam mint az elsővel a 38.-on volt.
2015. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 v 16 hetesen mondta először idegen,h látja érkezik a tesó...34 hetesen vittem a nagyobbat orvoshoz, a doktornő nem engedett el addig,míg oda nem adta az újszülött recepteket,azt mondta,h az nem létezik,hogy még hat hetem van vissza,tuti elszámolták...(végülis,igaza volt,csak 5 volt:D)
2015. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen már rákérdeztek, de nekem szétnyílt a hasizmom, és gyakorlatilag előrebukott rajta a méhem, tehát 11 hetesen már szabályos kismama pocakkal járkáltam. 24 hetes vagyok, óriási a hasam, kB. Mint a nagylánnyal 32 hetesen.
2015. máj. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is akkora most 10 hetesen a hasam mint a fiammal volt 16 hetesen kb.

Igaz a hasfalam az előző terhességnél szétnyilt és ugy is maradt sajna...ugye ha tornázok majd késöbb akkor ez nem marad igy???(mármint szülés után)

2015. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a sok tapasztalatot!


Kedves utolsó, én hallottam a loveyourbelly tornáról, érdemes rákeresned, a szétnyílt hasizmon sokat lehet javítani szülés után! :)

2015. máj. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!