Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Foghúzás után még mindig fáj...

Foghúzás után még mindig fáj a fog helye, de már nem szeretnék több gyógyszert beszedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok. Hétvégén kezdett el fájni a fogam, ami nemrég letört, szinte csak a gyökere volt meg. Ügyeletre nem mertem elmenni, mert itt borzalmas a hétvégi ügyelet. De mivel annyira fájt, hogy nem bírtam, muszáj voltam szombaton és vasárnap is nappal és éjszaka 1-1 szem Panadolt bevenni. Hétfő reggel elmentem a fogorvoshoz, aki kihúzta a fogamat, és mutatta meg mondta is, hogy már jó csúnya volt, még egy gennyzacskó is volt mellette. Aznap természetesen fájt a helye, de tegnap nappal már nem, de éjszaka újra fájni kezdett és most is fáj. Ha megnézem a helyét olyan fehéresnek tűnik, mintha még mindig gyulladt, gennyes lenne. Mit csináljak? Menjek vissza a fogorvoshoz holnap reggel vagy reméljem hamar elmúlik?
2015. máj. 6. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fehéres, akkor gyógyul! :) Ne piszkáld! Sajnos fájni fog még egy darabig, persze függ attól is, hogy melyik fogad volt, mekkora seb lett a helyén. Ugyanilyen élményem van nekem is, pár hónapja szedték ki. Nekem szájsebész szedte ki, még varrni is kellett, annyit tanácsolt doktornő, hogy egy darabka gézt mártsak kamillateába, és óvatosan tisztogassam a sebet naponta többször is.

Kitartás!!! Ja, és van terheseknek való fájdalomcsillapító, a gyógyszerészt kérdezd, többet ártasz a babának a fájdalommal, mintha beveszed. Egy-két nap lesz csak úgyis.

2015. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Felül a jobb 4-est húzta ki, jó nagy volt a gyökere.

2015. máj. 6. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!