Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Down eredményem közepes lett,...

Down eredményem közepes lett, mit csináljak? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és az eredményem 1:850 lett de olvasom,hogy sokkal magasabb eredmények születnek.

Volt így valaki? mit csinált?


2015. máj. 8. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mire gondolsz, mit szeretnél csinálni? Ez is elég kicsi arány arra, hogy beteg babád szülessen. Esetleg ha a te/párod családjában előfordult, akkor nagyobb okod van az aggódásra.
2015. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém még magasabb kockázat volt, bár én 36 voltam, a kislányomnak semmi baja. Az uh eredmények alapján a genetikus nem is javasolta az amniocentézist.

Csináltass genetikai uh-ot, esetleg egy szív uh-ot, ha ott látnak valami furát, akkor egy amniocentézist, de szerintem felesleges aggódnod.

2015. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én elmennék egy genetikai tanácsadásra, és amnio-t csináltatnék.

az orvosod nem beszélt neked a lehetőségekről?

2015. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menjél genetikai tanácsadásra - úgy tudom, kell hozzá beutaló - ott végeznek kromoszóma-vizsgálatot.
2015. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél, mi van Veled?
2015. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!