Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még valami? Beágyazódáso...

Lehet még valami? Beágyazódásos vérzés után 2. napra negatív 20-as érzékenységű teszttel. Mikor teszteljek megint, érdemes még?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a nemvárt napján.
2010. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet persze, de korai volt a teszt, várd meg a mensi napját, ahogy az első is írta, és tesztelj újra, reggeli vizeletből, és 10-es teszttel. Ha nagyon nem bírod kivárni, akkor 10-es teszttel 3-4 nap múlva is próbálkozhatsz reggel, de ha mégis negatív akkor se keseredj el, lehet még az is korai. Drukkolok!
2010. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mikor van a nem várt napja, mert clostyt kaptam ebben a hónapban
2010. febr. 24. 09:37
 4/7 A kérdező kommentje:

ez már a ciklusom 35.napja.

a 33. napon volt egy pötty vér

2010. febr. 24. 09:39
 5/7 A kérdező kommentje:
34.-en volt vér és ez a 36.nap
2010. febr. 24. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen 10-es teszttel kellett volna tesztelni.


A beágyazódásos vérzésre meg nem sokat adnék. Lehet, hogy nem is attól volt a vér. Nekem minden ciklusomban volt ilyen, az összes nem babásban és az egyetlen babásban is. Mindneképpen türelemre intelek. Várj pár napot, aztán tesztelj újra. Vagy ha nincs ennyi türelmed, akkor vegyél a vaterán egy rakás olcsó, 10-es tesztet, tesztelj minden reggel, és egyszercsak hátha megjelenik rajta a második csík.


Ha vezettél volna hőgörbét, akkor tudnánk, mikor volt a tüszőrepedés. Ahhoz két hétre érdemes tesztelni. Orvos nem követte figyelemmel UH-n a tüszőket?

2010. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem követte, mert nincs hüvelyi uh-ja

még mindig nem jött meg, majd jövőhéten tesztelek.

2010. febr. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!