Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hiszem, depressziós...

Azt hiszem, depressziós lettem, már nem látom értelmét semminek. A párom is elutazott, egyedül vagyok, és minden perc gyötrelmesen lassan telik. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok. A párom elutazott az ország másik végébe, valami sportrendezvényre, engem itthon hagyott. Amúgy is magam alatt voltam, most meg teljesen kibuktam. Egy falat sem megy le a torkomon már két napja, aludni sem alszom szinte semmit, csak sírok. Nagyon várom haza, de rettenetesen lassan telik az idő. Van ötletetek, hogyan múlathatnám az időt? Anyukámnak azért nem mondom, mert van most épp elég baja, inkább nem is megyek, hogy ne lássa rajtam. Barátaim itt nem igazán vannak. A tv sem köt le, olvasni sincs türelmem.
2008. aug. 30. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
én, ha a párom dolgozott vagy a hobbiját űzte mindig elindultam valami bababoltba nézelődni, vásárolgatni.
2008. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el vásárolgatni vagy csak simán nézelődni, sétálgatni. Vagy egyél csokit, jégkrémet nekem az beszokott jönni.:) Vagy igyál kamillateát ha szereted, annak nyugtató hatása van. Esetleg hívd fel a párod hogy hogy van, mond el neki mennyire hiányzik, hátha az megnyugtat picit. Vagy ha a barátaid nincsenek a közelben őket is felhívhatod. Beszélgess a babáddal, mond el neki miért vagy szomorú, vagy feküdj le és aludj esetleg tornázz. Takaríts, bármi. Csak kösd le magad picit és hamar elmegy a nap!

Azt pedig gyorsan felejtsd el hogy nincs értelme semminek, hiszen babát vársz már az alapvetően egy csodálatos dolog. Ábrándozz milyen jó lesz ha meg lesz. Esetleg írj egy listát mi az ami kelleni fog még. Vagy nézegess régi képeket, pakolássz.

Én is ma egyedül vagyok itthon, pontosabban a kis Pocaklakómmal.:) És mi is 28 hetesek vagyunk, én épp takarítok és mosok na meg persze netezek közbe, elvagyok.:)

Remélem te is gyorsan feltalálod magad, mert nem jó se neked se a babának ha szomorkodsz! Úgyhogy fel a fejjel és tessék lekötni magad!!

2008. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja még van egy ötletem, esetleg ha van kedvenc filmed kölcsönözd ki és nézd meg!:)
2008. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már fél 4 óta felvagyok, kimostam mindent ami létezik, takarítottam is. Beszéltem már a párommal, és úgy néz ki, ma éjjel hazaér. Így most még lassabban telik az idő, úgy érzem sosem lesz este. De legalább ma este végre együtt alszunk. Így már kicsit jobb kedvem lett, du. anyához is megyek, talán így gyorsabban eltelik a nap.
2008. aug. 30. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam, ha ez a gond, érzem, hogy emberek közé kell mennem, de valami visszatart..., mégse..., nincs erőm..., kedvem..., na, és akkor veszek egy nagy levegőt, leküzdöm ezt, és elmegyek emberek közé, például vásárolni! Vagy kisminkelem magam, esetleg egy rég használt illatot elevenítek fel magamon... :)
2008. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!