Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyértelmű tüneteken...

Az egyértelmű tüneteken felül, te a lelkedben is megérezted, amikor terhes lettél?

Figyelt kérdés
Miben volt más, mit éreztél, esetleg a párod is megérzett valamit?
2015. máj. 18. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én inkább csak "félelmet" éreztem, míg ki nem mutatta a teszt, illetve míg orvos nem mondta.
2015. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem:) Nem éreztem a lelkemben,nem is számítottunk rá:)

Nem volt tervezett!

2015. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi sem terveztük, de valahogy megéreztem belül, pedig még nem is volt tünetem.... nem tudom szavakban megfogalmazni, de olyan másként éreztem magam, jó dolgot éreztem, de nem tudom mit. Még viccelődtem is magamban, hogy biztos terhes vagyok, de még a párom is teljesen más volt, meg a kapcsolatunk is nagyon érzelmes lett. Azután jöttek a tünetek... és bebizonyosodott.
2015. máj. 18. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kicsihez:)
2015. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem terveztük a babát, mondjuk nem is nagyon tettünk az ellen, hogy jöjjön.. :D Azelőtt sosem volt "gond", ám amikor megfogant, mondtam a páromnak, hogy szerintem most terhes leszek. Olyan fura érzésem volt, más, mint előtte. 2 hónap múlva érkezik a kisfiunk :)
2015. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem meg egyáltalán. Ennyit a nagy női megérzéseimről :) tesztcsinálás előtt arra gondoltam biztos negatív lesz. El se hittem hogy pozitív.
2015. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én "megéreztem". ha lehet így mondani :) már az aktuális vérzés előtt kb 2-3 nappal olyan belső béke, nyugalom árasztott el hogy tudtam hogy valami más. azt mikor nem jött meg 28. nap délelőtt (mindig megjött legkésőbb 10ig) akkor már tudtam hogy terhes vagyok. rá két napra erős pozit teszteltem.
2015. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is éreztem, hogy terhes vagyok. :) Valamint azt is, hogy baj lesz. :( 9 hetesen missed ab. Nálam működött a női megérzés...
2015. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Én az égvilágon semmit nem éreztem, csak azt, hogy fel vagyok fújodva. Elmentem hasi ulrahangra, ahol közölték, h nem látják a méhem, olyan sok bennem a gáz...Szerencsére idővel kismamásabb tünetek is jöttek :), így végül csináltam egy tesztet...
2015. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem. Kicsit hosszú idő alatt sikerült a baba, a 9. próbálkozós hónapban jött össze. A korábbi hónapokban nem teszteltem (kivéve egy hónapot, amikor napokat késett), de ebben a hónapban a nem várt mensi napján úgy keltem fel, hogy azt éreztem, hogy valamiért kell csinálni egy tesztet, ami pozitív lett :) Azóta sem értem, milyen módon működhetett így a megérzésem, számomra is hihetetlen volt.
2015. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!