Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyértelmű tüneteken...

Az egyértelmű tüneteken felül, te a lelkedben is megérezted, amikor terhes lettél?

Figyelt kérdés
Miben volt más, mit éreztél, esetleg a párod is megérzett valamit?
2015. máj. 18. 17:46
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én éreztem, hogy az vagyok, pedig nem terveztünk gyereket, sőt a párom utolsó információja szerint nagy volt az esély arra, hogy neki nem is lehet gyereke. Tünet még nem is jelentkezett igazán, de valami azt súgta, hogy vegyek egy tesztet (a havim sűrűn szokott rendszertelen lenni, szóval nem az miatt vettem), és még akkor fel is hívtam az apát, hogy holnap reggel tesztet csinálok, de már most tudom, hogy pozitív lesz és kezdje megemészteni. Persze nagyon örült, mert szeretett volna egy babát. Még egy hónap és már itt lesz velünk a kisfiúnk. 36hkm
2015. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy gondoltam, hogyha terhes leszek, azt jó előre meg fogom érezni. Lett ám csodálkozás a pozitív tesztnél, mert az ég világon semmit, de semmit nem éreztem és ő nem is maradt velünk.

Következőnél meg 100 százalékos voltam benne, ès a ptitiv teszt előtti estén, úgy szívtam el a cigimet, hogy ez az utolsó :-) másnap reggel virított a második csík :-) Azóta 20 hetes vagyok.

2015. máj. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!