Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Terhesr...

7 hetes terhes vagyok. Terhesrendelére járok, de külön nőgyógyászom nincsen. Meg kell beszélnem a terhesrendelésen az ott lévő dokival, h. nála szeretnék szülni, vagy egyértelmű amiért oda járok?

Figyelt kérdés
Eddig magán orvoshoz jártam, de most sajnos az anyagiak nem engedik ezért nem tudom itt, hogy müködik.
2010. jún. 13. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ha megkéred,akkor neki is fizetned kell.
2010. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne beszéld meg vele, mert akkor máris "felfogadtad", aminek anyagi vonzata van.

Mondjuk biztos nem olyan magas összeg, mint egy magánrendelőben, de kórháztól függően kb.30-60ezer ft.


Ha nem tudsz rá kiadni, akkor az ügyeletes dokinál kell szüljél.

Még 1 jó megoldás lehet, ha dokit nem, de szülésznőt választasz, mert Ők max 30-40ezret kérnek, és úgyis Ő van ott veled végig...


Jó egészséget!

2010. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok:orvost én sem akartam fogadni,mert nagyon sokat kérnek.szülésznőt fogadtam,30e ft-ból megúsztuk.nagyon jó,hogy csak őt fogadtam meg,mert végig velem volt,a végén császár lett,az ügyeletes orvos szépen dolgozott.
2010. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, nem egyértelmű, ők elvileg azért vannak ott, hogy mindenféle "juttatások" nélkül ellássák a kismamákat. A gondozásért nem kell fizetni, aztán majd eldöntöd felfogadod-e vagy sem. Addig amíg nem kéred fel, nem a fogadott orvosod.

Az első babánál nem fogadtam se orvost, se szülésznőt, nem is ismertem egyet sem és bent volt velem a férjem. Az ügyeletesek jól elláttak, nincs panaszom rájuk, rendesek voltak. Most a 2. babámat várom és lehet a férjem nem tud bejönni velem (nincs kire hagynom a kicsit), ezért gondolkodom a szülésznőn, kicsit félnék egyedül. A fogadott orvost viszont nem engedhetjük meg magunknak, főképp itt Pest és környéke, nagyon sokat elkérnek...

2010. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!


Mindenkinek jó egészséget és szép napot :)

2010. jún. 14. 09:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!