Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tornáztatok otthon várandó...

Mit tornáztatok otthon várandósság alatt?

Figyelt kérdés
Nincs időm eljárni tornázni, itthon szeretnék mozogni, napi rendszerességgel. Milyen videót javasoltok? Esetleg milyen mozgásformát? Korábban is itthon tornáztam, néha futottam.
2015. máj. 19. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Béres Alexandrának van egész jó terhestornája, neten is találsz pár videót. Én baratnőmtől kaptam kölcsön dvd-t, arra tornáztam.
2015. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a netről néztem videókat. Aztán abból azt ami épp jólesett:)

Volt mikor csak totál egyenes háttal feküdtem, ültem, nyújtóztam felfelé.

A végtagjaimat mozgattam át és figyeltem a légzésemre.

Nekem már ennyi elég volt az "ez jólesett" dologhoz...pláne a vége felé :)

2015. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt minden reggelt azzal kezdtem, hogy fél órát tapostam a mini stepperemen (mindig sokkal előbb felkeltem, hogy beleférjen munkába indulás előtt). A férjem folyton kinevetett, hogy ez felesleges, semmit sem ér...stb. Nem volt igaza, mert szerintem ennek köszönhettem, hogy csak 10 kilót híztam, nem vizesedtem, végig fitt maradtam, és a szülés után egy héttel belefértem a régi ruháimba.

Most a két éves gyerekem mellett ez a reggeli edzés nem megy sajnos, de munka után eljárok kocogni, vagy ellipszis trénerezek. Most szerencsére nem is zabálok össze-vissza, mert valamiért az új "lakóm" inkább a zöldségeket szereti, nem a csokit, mint a anno a lányom. :-)

Biztos vannak jó videók is, de ilyesmit én nem töltöttem le, csak mp3-on hallgatok valami zenét kocogás közben, és ennyi.

2015. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!