Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-17 hetesen otthon betegállo...

16-17 hetesen otthon betegállományban? Hogy telnek a várandósság napjai? Érzitek már a babát?

Figyelt kérdés
Nekünk első baba lesz, még nem érzem, 16+4 hetes vagyok.
2010. jún. 15. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan már 31 hetes vagyok, csak meg akarlak nyugtatni, hogy Nekem is első baba, és a lepény mellső fali, így már 21 hetes is elmúltam, mikor először éreztem a kis pockot..:-)

De akkor is csak annyi volt, hogy 1 nagyot rúgott, és utána napokig semmi...


Szóval ne ijedj meg!!


Jó egészséget!

2010. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, mert már mindenki azt mondja, hogy hogyhogy nem érzem és már kéne érezni. Pedig elvileg a 20. héten sincs még késő - úgy tudom.
2010. jún. 18. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a 20. hét tájékán kezdtem intenzívebben érezni, és utána is volt olyan, hogy 1-2 napig semmi. Nem szabad aggódni, mert ha baj van, azt úgyis érezni fogod. + túl sok fórumot se olvasgass, mert rengeteg butaságot írnak, engem a dokim már eltiltott ilyenektől :)
2010. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!