Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit érzett nem várt napja...

Ki mit érzett nem várt napja körül és baba lett?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Első baba: nemvárt előtt kb egy héttel szurkált a hasam, más tünetem nem volt.

második baba, nemvárt előtt 3 nappal görcsölgettem, olyan mindjárt megjön érzésem volt (ilyenkor nekem még aznap megjön),3nap után sem jött meg csináltam egy tesztet és pozitív lett (6hetesen elvetéltem)

harmadik baba: nemvárt előtt 3 nappal megint görcsölgettem, mivel aznap nem jött meg (pedig kivétel nélkül aznap megszokott) másnap csináltam egy tesztet és pozitív lett!

2015. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem. Éppen ez lett gyanús. nem volt mellfeszülés, sem görcsök, meg még barnázni is szoktam előtte. Akkor nem volt az ég világon semmi.
2015. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Én a nem várt előtt egy héttel már nem bìrtam hason aludni,mert annyira fájt a cicim. nem várt napján barna folyásom volt,mondtam is hogy na megint meg fog jönni..és nem is foglalkoztam vele,6.napon kérdezte a párom,hogy még mindig nem jött meg és barnás folyásod van??? Nem vagy terhes? Mondtam is nem..másnap csináltam tesztet és 21hónap után olyan szép pozit teszteltem,hogy csak na :)))
2015. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a nem várt helyett éreztem szúró érzést a gyomorszájamnál, hasmenésem volt és pecsételő vérzésem...ez nyilván a beágyazódás lehetett. aztán eltelt egy hét és belázasodtam. akkor csináltam meg a tesztet, ami pozitív lett.
2015. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szűrt a petefészkem mindkettő,fájtak a melleim és egyszer volt egy kis rózsaszínes folyásom vagy hasonló,de én tudtam,hogy terhes vagyok már mikor egy napot késett,mert nekem mindig pontos volt sőt volt,hogy előbb megjött.
2015. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fájt a mellem, plusz nagyon fel voltam dobva. Elmentem egy egész napos túrára, ami egyébként nem jellemző rám, másnap pozitívat teszteltem.
2015. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de jó! Jó ezeket olvasni! Én holnapra nem várom 2 napja görcsölgetek de hol érzem hol nem!! Eddig menzi előtt kb 2-3 napig barnázni szoktam de eddig semmi!!!
2015. máj. 20. 09:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nm éreztem se mell feszülést sem görcsölgetést! El telt egy nap és a délelőtti vizeletből csináltam 1-tesztet és halvány pozitiv lett! Másnap reggel az első vizeletből csináltam még 1-et és az már erős pozitiv lett!! 5 hetes kismama!!!
2015. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!