Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Lesz ebből valami,...

S. O. S! Lesz ebből valami, vagy csak kínlódok?

Figyelt kérdés
36 hetet betöltöttem, méhszájam egy ujjnyira volt nyitva az utolsó vizsgálaton. Tegnap este óta elég sokat keményedik a hasam, főleg este, éjszaka aludtam, annyira nem vettem észre. Most viszont iszonyatosan görcsöl, már nem is mondanám, hogy keményedik, inkább olyan rohadtul kellemetlen érzés, szétfeszít az egész hasam alja, a derekam leszakad, folyik rólam a víz. Szerintetek csak nyílik a méhszáj, vagy lesz valami ebből?
2010. febr. 25. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát akár lehet is, bár én az utolsó három hetet pontosan ebben az állapotban töltöttem a másodikommal... :o(

Szóval kitartás!

Pihenj sokat, és a babád tudja, mikor jött el az ideje!

Én a szülésznőm tanácsára esténként ittam egy fél pohár vörösbort, attól jól eltudtam aludni... :o)

2010. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel a dokidat, ha van, mert ebből már lehet, hogy lesz valami! Nekem 1 hét alatt nyílt ki a méhszájam és én nem éreztem ilyet. Drukkolok! Majd írj, hogy mi lett Veletek!

38 hetes kismama

2010. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, én is gondoltam rá, hogy felhívom az orvosom, most megpróbálok egy kicsit pihenni, ha nem javult, akkor telefonálok. Ilyen érdekes érzés van a lelkemben is, izgalom, hogy mi vár rám.... Kicsit meg vagyok ijedve. Pedig erre vártam majdnem 37 hétig. De most még nem bánnám, ha maradna.
2010. febr. 25. 12:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Én 3 hétig kínlódtam otthon a jóslóimmal, semmit nem aludtam , állandó 10-15 percesek, de annyira sosem állt be rendszeresre, hogy beinduljon a szülés. Végül túlhordtam.


Neked még van 4 heted, úgyhogy valószínűleg egyenlőre csak a kínlódás marad.

2010. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

VEgyél forró fürdőt, ha jósló, elmúlik.

Ha meg rendszeres idő van a fájások közt, hívd azonnal a dokidat!!

Amúgy nekem is vannak napok, mikor szétszakadok, máskor semmi bajom.

39+2

2010. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kicsit pihentem, de keményedik, egyelőre nem rendszeresen. Ilyen mensiszerű görcsöt érzek inkább, derékfájdalommal. Hát majd meglátjuk mi lesz, remélem azért még egy hetet kivár a babám. Köszi a válaszokat!
2010. febr. 25. 16:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!én is zt érzem majd'2hete.valószínű,hogy a méhszáj nyílik,doki szerint bármikor ,bármi lehet,de az sem kizást,hogy kivárja a 15.-ét.én már nagyon türelmetlen vagyok,egyre hisztisebb,és nyűgösebb,sajnálom szegény férjemet:)magnéziumot már ne szedj,mert az elnyomhatja,ha fájásaid vannak.kitartás,és türelem.

37+4h km

2010. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, én is nyűgös vagyok és hisztis, már minden bajom van. Pont azon gondolkodtam, hogy nem normális az ember lánya, alig vártam , hogy babás legyek, most meg a sok nyűg miat alig várom, hogy meglegyen a baba. Tegnap óta erőteljes jóslóim vannak, 15-20 percenként jönnek a keményedések, de tegnap óta ez van, nem akar erősödni, se sűrvebben jönni. Most megyek 10-re uh-ra, utána meg vizsgálat is lesz, úgyhogy majd kiderül, hogy mi történik most éppen. Valószínű, hogy a méhszáj nyilik egyébként. A derekam is majd leszakad, meg mensisen görcsöl a hasam alja és még annyi, hogy a lábaim is zsibbadnak. Babám meg nem nagyon mocorog, valamikor éjszaka éreztem utoljára, azóta nem. Remélem uh-ra felébred.
2010. febr. 26. 09:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, és kitartást neked is!
2010. febr. 26. 09:12
 10/13 anonim ***** válasza:
utsó vagyok.mi volt az uh-n,?doki mit mondott,húzod még??én csak csütörtökön megyek legközelebb,de ma annyit fájt a pocim lent,hogy azt sem tartom kizártnak,hogy jövő héten szülünk:))hajrá
2010. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!