Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen normális, vagy...

31 hetesen normális, vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
Néha,mikor hanyatt fekszem, és a hasamra teszem a kezem, akkor dudorokat érzek,és ha végig húzom a kezem a hasamon,olyan, minthaaz eegész babát szinte érezném.aez nem jelenti azt ugye, hogy esetleg kevés a magzatvíz, vagy mit tudom én. Ultrahangra majd jövőhét szerdán megyek, de addig megőrülök. Utoljára 23 hetesen nézték.
2015. máj. 21. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is érzem így. Biztosan nincs semmi baj, csak már "jó nagy", könnyebben ki lehet tapogatni a részleteit :) Nyugi! Élvezd az utolsó heteket! :) 31+5 hkm
2015. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi,minden teljesen rendben van. A dudor valószínűleg vagy a keze vagy a lába. Majd fogod azt is érezni,hogy amikor az oldaladon fekszel,húzogatja a kezét meg a lábát és olyan érzés mintha belülről simogatna. Nagyon durva. Néha kiráz a hideg tőle,de eszméletlen jó élmény. :)
2015. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!