Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18 hetes ultrahang alapjan...

17-18 hetes ultrahang alapjan mennyire biztos a baba neme?

Figyelt kérdés
Egy rogtonzott uh alapjan a doki "inkabb lany" valaszt adott, de hozzatette, hogy nem 100%. Ez mennyire biztos? Lehet ebbol fiu? Ha fiu, az mar ilyenkor egyertelmuen latszik?
2015. máj. 21. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel a doki nem volt biztos benne, szerintem még ne vegyél semmi rózsaszínt :D Nekem a 12 hetes UH-n mondták, hogy fiú, az is lett. De hallottam már olyat akinél fiúnak indult, aztán lánynak, aztán mégis csak fiú érkezett. Szerintem a kövi UH biztosabb lesz.
2015. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem látta rendesen azt amit kellett volna. Még bármi lehet belőle.

Nekem 16 hetesen volt 65% fiú, 19 hetesen már mutatta is magát, így ő már fiú marad. :)

2015. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire mutatja magát.

Nekem 14. héten megmondta a dokim, hogy fiú, és a 18. hetin (másik doki) már úgy kérdezte: "Ugye tudja, hogy fiú?" annyira egyértelműen terpesztett.

2015. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
13%

Szerintem az lesz, aminek az ISTEN megtervezte, ezen kár addig görcsölni, amíg az ultrahangon nem látszik 100 %-ban. Ez úgysem "itt" a GYIK-on fog eldőlni!



A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.

2015. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Nekem a 18. héten lányt mondtak, a 19. héten pedig fiút. Most várnom kell a következőig, hogy kiderüljön.
2015. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt;) kedves utolso elotti, miert is nem lehet beszelgetni olyan temakrol, ami foglalkoztatja az embereket? ha ennyire zavar, akkor miert olvasod, miert irsz hozza?;) mindig vannak ilyen emberek, akiknek a masoknak valo beszologatas okoz oromot ;)
2015. máj. 21. 13:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam a 11. héten volt egy nem tervezett UH, akkor annyit mondott az orvos, hogy - a látottak és tapasztalatai alapján - van tippje a nemét illetően, mégpedig fiú. 1 héttel később a genetikain már 95 %-ra mondta, legközelebb pedig annyit kérdezett, hogy "ugye fiúnak néztük eddig is"? :D

Fiú lett. :)

2015. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Nem állt szándékomban beszólogatni és nem is okoz örömöt, csak azt akartam ecsetelni, hogy az "isteni tervbe" úgysem lehet beavatkozni és úgy fog minden történni, ahogy kell lennie. ;)

Egyébként a válaszokból ítélve nem sokat tudtál meg a babád nemét illetően, ezért írtam, hogy "úgysem itt a GYIK-on fog eldőlni".

Ha pedig beszólogatásnak veszed a frappáns válaszokat, akkor ne tégy fel kérdéseket egy nyilt fórumon. ;)



A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.

2015. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a doki nem mondta biztosra, akkor az még nem biztos, valószínű, hogy eltakarta magát, és nem látszott jól az a rész. :)

Mi 16 hetesen voltunk, és 100%-ra mondta, hogy kislány, az is lett. De mi laikus szemmel is láttuk a szeméremajkakat.

2015. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt,2 nappal a 6. hét előtt befektettek a kórházba és gyorsan megnézték a kicsit előtte. Azt mondta a doki,hogy kislány. 90%-ra mondta. És az is lesz,remélhetőleg vasárnapra már ki is bújik.
2015. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!