Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 héten mennék a második...

20 héten mennék a második genetikai Uh-ra az nem késő? Bemehetek hamarabb, hog megtudjam a baba nemét?

Figyelt kérdés
Én szívem szerint a 18-ik héten mennék, de nálunk csinálnak Afp-t is és annak 3 hét mire megjön az eredménye. Ezáltal a 19-20 héten mehetek csak UH-ra. Viszont én tűkön ülök, és szeretném hamarabb megtudni a babó nemét, nem bírok várni a 20ik hétig. Beugorhatok azért az Sztk ultrahangra, hogy csak nézzük meg a nemét? Vagy ferdén néznének rám bent?
2015. máj. 21. 12:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát sztk-ban szerintem sanszos hoyg nem fogják emiatt megnézni.
2015. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szomorú...

eddig meg sem engedték, hogy megnézzem az Uh-n a babámat.. hát akkor ne reménykedjek. 😯

2015. máj. 21. 12:52
 3/22 anonim ***** válasza:
Nálunk az SZTK-ba ki van írva,hogy a terhesség alatt a 4 kötelező UH-t állja az OEP,ha azon felül valaki akar UH-t,akkor fieztni kell érte.
2015. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hol csinálnak még Afp-t? Csak kíváncsiságból kérdezem.


Szerintem furcsán néznek majd rád, ha csak úgy elmész uh-ra, főleg ha közlöd, hogy azért jöttél, mert kíváncsi vagy a nemére. Amúgy nem kell túl sokat várnod, csak 1-2 hét.

De ha nagyon nem bírsz várni, akkor 4D-re nem tudsz elmenni? Ott ilyenkor már simán megmondják a nemét!

2015. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Azta, mik vannak! :O
2015. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Sztk UH-ra beutaló kell. Csak úgy nem fogadnak. Afp pedig már nincs felénk..

Az a 2 hét nem olyan sok idő, hogy ne tudd megvárni. Vegyél valami uniszex baba rucit, hátha megnyugszol egy kicsit. Foglald el magad valamivel.

2015. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Az ultrahang nem a szülő szorakoztatasara van, hanem fejlődési rendellenességek kiszuresere. Egyenlőre nem derült ki, hogy káros e és magzatra. Csak amiatt, hogy amit nemét nem kellene "beugrani " - körbe is rohognenek, pláne hogy g csk nem kizárólag terhes uh-vizsgalo helyről van szó, igen hosszú várolistak vannak olyanoknak, akiknek valóban szükségük van rá. Ha nagyon kíváncsi vagy, menj maganuton ultrahangra
2015. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az Afpp-rol nem szeretnek nyilatkozni. Tudom, hogy nem kotelezo, de ha itt csinaljak akkor mit tehetnek..

Igazatok van, akkor elmegyek maganba. Elso baba, fogalmam sincs a dolgokrol..

2015. máj. 21. 13:20
 9/22 A kérdező kommentje:

Es mivel meg kell varni az Afp eredmenyt, ami 3 het, igy sajnos a varakozasi ido nem 1-2 het, hanem akar egy honap is lehet.

En izgulok, hogy vajon mi a neme. Kovezzetek meg erte 😊

2015. máj. 21. 13:21
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Aztán meg nem is biztos, hogy épp megmutatja magát. Az én kislányom annyira szégyenlős volt, hogy csak a 26.héten tudtuk meg, hogy mi lesz :)
2015. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!