Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 héten mennék a második...

20 héten mennék a második genetikai Uh-ra az nem késő? Bemehetek hamarabb, hog megtudjam a baba nemét?

Figyelt kérdés
Én szívem szerint a 18-ik héten mennék, de nálunk csinálnak Afp-t is és annak 3 hét mire megjön az eredménye. Ezáltal a 19-20 héten mehetek csak UH-ra. Viszont én tűkön ülök, és szeretném hamarabb megtudni a babó nemét, nem bírok várni a 20ik hétig. Beugorhatok azért az Sztk ultrahangra, hogy csak nézzük meg a nemét? Vagy ferdén néznének rám bent?
2015. máj. 21. 12:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%

Erdekes, hogy izgulsz a baba neme miatt, de amiatt nem, hogy a genetikai uh-t 20 hetesen csinaljak meg. Szerintem fontosabb, hogy egeszseges a babad, mint hogy fiu vagy lany. Nem?

Egy ilyen keresen szerintem meg magan 4D rendelöben is meglepödnenek. Az ember altalaban azt szeretne biztosan tudni, hogy minden rendben.

2015. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Maganrendelesen mar miert lepodne meg barki is?

Mar ne is haragudj, de kerdezz ra, tegyel fel nehany kerdest, hogy hanyan akartak mar tudni a 20-ik hetre a baba nemet? Szerinted csak en vagyok ilyen nem normalis, akit ez NAGYON erdekel? Es nem azert mert edes kis ruhacskakat akarok venni, es vagyok olyan bugyuta hogy tudni akarom milyen szint vegyek..

En igenis tudni akarom a nemet. Hogy miert az mar legyen az en dolgom.

A masik fele pedig, hogy kedves valaszo, te nem ismersz, nem tudod, hog korabban volt egy vetelesem, es en rajtam kivul senki nem izgul ugy azert, hogy most egeszseges legyen.

Ne itelkezz, mert ez igy nem helyes..

2015. máj. 22. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!