Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás utalhat babár?

Barna folyás utalhat babár?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap krémes világos barna folyásom volt (nem sok) Ma viszont már kicsit vizesebb és sötétebb a színe!

Ma reggel csináltam reggeli vizeletből tesztet ami negatív lett ! Ma megkellett volna jönnie ,de csak barna folyásom van nem sok. A tisztasági betéten neharagudjatok a kifejezésért,de ilyen nagyon pici nyálkás valamit láttam. Mire számítsak szerintetek ? Semmi tünetem nincs csak jobban fáj a mellem mint tegnap. Nem görcsölgetek semmi menszesz jelét nem érzem! Én menszesz előtt szokot nekem lenni barna folyás de csak egy napig és másnap megjön. De tegnapota van.


2015. máj. 21. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nem utal babára de attól lehet baba a dologban és ez a menzeszed. De lehet meg fog jönni. Majd ismételd meg a teszted.
2015. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !
2015. máj. 21. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel máskor is barnázással kezdődik a menzeszed, nem látok lényeges eltérést a megszokott menstruációdtól, szerintem simán csak megjött. Csinálj azért tesztet, hátha.
2015. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!