Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Brutális orrdugulásra mit...

Brutális orrdugulásra mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
Náthás lettem, és az orrom total el van dugulva. A sterimarmar nem hasznal, a nasivin gyerekeknek szoktam néha használni, de az se tökéletes. Már kivagyok, és hiába fújom egyből dugul vissza. Mit tudtok javasolni, mit használhatok?
2015. máj. 21. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamillás inhalálás, csak óvatosan, nehogy magadra borítsd a forró vizet.
2015. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiziológiás sóoldat vagy házi készítésű sós orrcsepp. Nálam jobban bevált, mint a Nasivin vagy az Otrivin.

Forralj fel vizet, tegyél bele sót, és ha lehűlt, már csepegtetheted is :) Csak vigyázz, nehogy túl sok legyen a só, mert kicsípheti a nyálkahártyád!

2015. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Orröblítő szettet (kis műanyag "kanna" és hozzá tengeri só, a gyógyszertárban kapható. Én a Nasipur márkájút használom, de van több fajta).

Nekem visszatérő orrmelléküreg és arcüreg gyulladásom szokott lenni, de mivel most terhes vagyok, csak ezzel tudom megelőzni. Nagyon jó, orrdugulásra meg varázslatos. Próbáld ki.

2015. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van ilyen orrmosom, de arra az van rairva, hogy teljes orrdugulas eseten nem hasznalhato. Viszont nekem total bevan dugulva....ezert nem mertem eddig
2015. máj. 22. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el fül orr gégészhez, mert ő tud olyan orrsprayt felírni, ami terhesen is használható, és hatékonyabb, mint ezek a vény nélkül kapható szerek.
2015. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én voltam dokinál,azt mondta a nem szteroidos orrsprayk nyugodtan használhatóak.Pl.Rhinospeay plus.Én is 2 üveggel elhasználtam a terhesség alatt,most kezdem a 35.hetet,semmi bajunk sincs :) Ezek a szerek helyileg hatnak,nem kerülnek a véráramba!
2015. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is Rhinosprayt használok, de csak este. Napközben bírom :D A gyógyszertárban nagyon ellenezték :/ viszont olvastam hogy nagyon sokan használták és nem lett belőle baj, így megvettem/használom. Inkább mint megfulladjak, bár mostmár sokkal jobb :) Köszi, hogy te is megerősítetted, hogy lehet :)
2015. máj. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!