Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A digitális clear blue miért...

A digitális clear blue miért mutatott ma reggel negatívat?

Figyelt kérdés
7 napja kèsik a menstruációm. Csináltam x-epil tesztet kèt napja, ès azon nagyon nagyon halványan, de kivehetően rózsaszín kèt csík lett. Ma reggel digitális clear blue negatív. Lehet, hogy mèg nincs elèg hcg a szervezetemben? 5 ève várjuk a babát, volt kèt vetèlèsem. Az első pont egy ève. Más is jàrt így a clear blue-val? Előre is köszönöm a választ.

2015. máj. 24. 12:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Elmentem dokihoz.Ezt írta a papíromra: 8,3 mm-es nykh., gestatios gyűrű még nem látható. Cervicalisan 3,5 mm-es felritkulás. Jobb ov. 1-2 folliculus a legnagyobb 12 mm-es. Bal ov. a legnagyobb 8 mm-es. Azt mondta,hogy puhább a méhem ez jó jel. DE!!! Azt mondta,hogy ő szerinte ez nem terhesség hanem naboth tüsző. Meg ha baba akkor is eléggé lent tapadt meg. De azt mondta lehet nagyon korai terhesség is.
2015. máj. 27. 16:09
 12/17 anonim ***** válasza:
A felritkulás jelezheti a beágyazódás helyét is. Én nem hinném, hogy egy ilyen Naboth tüsző vagy mi hcg-t termel? Bár nem értek hozzá, ezt nem kérdezted meg, hogy szerinte akkor mitől pozitív a teszt?
2015. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De igen megkérdeztem. Először rávágta,hogy nem termelhet. Aztán azt mondta,hogy bár lehet,hogy a mellékvese termel egy kevés hcg-t. Szóval nem lettem okosabb. De ha esetleg baba, akkor baj,hogy annyira lent van a felritkulás?!
2015. máj. 27. 17:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha lent van, és annyira lent tapad meg, akkor azt hiszem azt jelenti, hogy a méhlepény is lent lesz és rálóghat a méhszájra, és emiatt vérezhetsz néha, és nem szabad szeretkezni, a barátnőmnek most pont így van, de a babának nincs baja.
2015. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kicsit megnyugodtam.
2015. máj. 27. 18:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Mikor kell visszamenned?
2015. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jövőhét kedden kell vissza mennem.
2015. máj. 27. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!